اخبار > افتتاح پنجمين جشنواره سراسری عکس رشددر مؤسسه صبا


افتتاح پنجمين جشنواره سراسری عکس رشددر مؤسسه صبا

 

مؤسسه فرهنگی-هنری صبا، میزبان پنجمین جشنواره عکس رشد خواهد بود. اين جشنواره با مشارکت دفتر انتشارات کمک آموزشی برگزار مي‌شود.

مؤسسه فرهنگی-هنری صبا، میزبان پنجمین جشنواره عکس رشد خواهد بود. اين جشنواره با مشارکت دفتر انتشارات کمک آموزشی برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي ‌مؤسسه فرهنگی-هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، این مؤسسه از روز دوشنبه، 21 مرداد ماه، درهای نگارخانه خیال را به روی پنجمین جشنواره عکس رشد خواهد گشود. این جشنواره که با هدف ثبت تجارب ناب و خلاق عکاسان از حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، بحران‌ها و آسیب‌های جامعه شناختی و قشر جوان و نیز جلوه‌های طبیعت، معماری و تنوع اقلیمي ‌و قومي‌ایران زمین، هم اکنون وارد پنجمین تجربه خود مي‌شود، با ارائه سيصد اثر منتخب هیئت داوران از 1200 عکاس، چشم اندازی به یکی از افق‌های روشن عکاسی حرفه‌ای کشورمان با گرایش فرهنگی، تربیتی، اجتماعی، آموزشي و آسيب شناختي خواهد گشود.

اين آثار از ميان 11000 اثر ارسال شده به دبيرخانه اين جشنواره انتخاب شده است، كه نشان از استقبال وسيع عمومي‌از اين جشنواره در سراسر ايران دارد. پنجمين جشنواره عكس رشد در هفت بخش: مدرسه من خانه من، معماري سرزمين من ايران، مستند اجتماعي، نيايش، قاچاق كالا و نسل جوان، واردات بي رويه و عوارض آن و بخش آزاد ارائه شده است. بدين ترتيب جشنواره عكس رشد، در پنجمين گام خود جلوه‌هاي تصويري طيف وسيعي از مسائل، بحران‌ها و مضامين اجتماعي را در امتداد رويكرد و نگاه هميشگي خود به مقوله‌هايي چون تعليم و تربيت، جوان، دانش آموز و مدرسه، و همچنين طبيعت، معماري، فرهنگ و باورهاي مذهبي در ايران، به نمايش خواهدگذاشت.

اين جشنواره با همت ستاد پنجمين جشنواره عكس رشد، دفتر انتشارات كمك آموزشي و مؤسسه فرهنگي-هنري صبا، روز دوشنبه 21 مرداد ماه ، رأس ساعت 17 ، در مؤسسه فرهنگي-هنري صبا، گشايش خواهد يافت.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٨٧ - ١٢:١٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.