تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > دارکوب در تالار وحدت اجرا مي‌كند


دارکوب در تالار وحدت اجرا مي‌كند

گروه موسیقی دارکوب 13 تا 15 دی ماه با اجرای موسیقی فولکلور ایرانی در تالار وحدت به صحنه می رود.
 
 

گروه موسیقی دارکوب 13 تا 15 دی ماه با اجرای موسیقی فولکلور ایرانی در تالار وحدت به صحنه می رود. به گزارش ایرنا، در این کنسرت، دارا دارایی (گیتار باس) ،پویا نیکپور (کیبورد و پیانو)، امید حاجیلی(ترومپت)، آرش مقدم (درامز) مسعود همایونی(گیتار الکترونیک) ، میلاد درخشانی (تار) ، کوروش بابایی (کمانچه)، حسین رضایی نیا (دف)، وحید اسدالهی(نقاره) ،پیتر سلیمانی (ساکسیفون) ،محسن شریفیان به عنوان (خواننده و نوازنده نی انبان) ایفای نقش می کند.

گروه دارکوب در اجرای پیش روی خود قطعاتی فولکلور موسیقی آذری، کردی و جنوبی را به صحنه می برد.

گروه موسیقی دارکوب 13 تا 15 دی ماه ساعت 21:30 در تالار وحدت به روی صحنه می رود.

* کنسرت پژوهشی مجید کیانی در فرهنگستان هنر

خبر ديگر از دنياي موسيقي اينكه مجید کیانی کنسرتی پژوهشی خود را 14 دی ماه در سالن ˈایرانˈ فرهنگستان هنر به روی صحنه خواهند برد.

این برنامه پانزدهمین کارگاه و کنسرت پژوهشی کیانی محسوب می شود که با محوریت ˈارتباط موسیقی و معماریˈ در فرهنگستان هنر برگزار می شود.

وی در این برنامه که موضوعی میان رشته ای دارد به ارتباط میان دو هنر موسیقی و معماری می پردازد و پژوهش های خود را در این زمینه ارائه می کند.

قسمت نخست این برنامه که از ساعت 17 آغاز می شود به سخنرانی کیانی درمورد ارتباط موسیقی و معماری اختصاص دارد و بخش دوم برنامه نیز به اجرای تکنوازی سنتور توسط وی اختصاص خواهد داشت.

کیانی مجموعه کارگاه های خود را از سال 1384 آغاز کرده که طی آن برنامه هایی چونˈنقش سکوتˈ (1384)، ˈنواˈ(1384) ، ˈهفت مثنویˈ(1385) ، ˈچهار عنصرˈ(1385)،ˈبررسی سه شیوه هنر تکنوازیˈ (1385)، ˈخیامˈ(1386) ، ˈهنر طبیعتˈ با پژوهش مهرداد کیانی و اجرای ضرب و سنتور(1386) ،ˈجایگاه معنویˈ(1387)، ˈنقش تکرارˈ(1387)، ˈحبیب سماعیˈ(1390) ، ˈتاثیر موسیقی بر جسم و روانˈ(1391) و ˈنگرشی بر موسیقی مردم پسند و هنریˈ(1391) برگزار کرده است.
زمان انتشار: يکشنبه ١ دی ١٣٩٢ - ١٣:٣٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.