نقاشان آبرنگ ایرانی با «ئاسو» به «صبا» آمدند
 

نقاشان آبرنگ ایرانی با «ئاسو» به «صبا» آمدند 

با گشایش نمایشگاه گروهی «ئاسو» صبا جلوه گاه تازه ترین نوآوریهای نقاشان جوان آبرنگ از سراسر ایران شد 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- این نمایشگاه که عصر پنجشنبه بیست و سوم بهمن در نگارخانه «استاد فرشچیان» این مجموعه گشایش یافت بیش از 80 اثر از 50 هنرمند جوان را در کنار آثاری از استاد «اکبر اکبری» چهره نام آشنای آبرنگ معاصر ایرانی به نمایش گذاشته است.

آثار ارائه شده تنوعی از رویکردها و گرایشهای نقاشی آبرنگ امروز را در کشورمان بروایت نسل جوان هنرمندان این شاخه در معرض دید علاقمندان قرار می دهد.

استاد اکبری که با چند اثر خود در «ئاسو» حضور دارد و تمامی شرکت کنندگان در این نمایشگاه از هنرجویان این هنرمند بین المللی و صاحب سبک کشورمان محسوب می شوند.

سابقه حضور در بیش از ده نمایشگاه انفرادی و دهها نمایشگاه گروهی در سراسر کشور، برگزاری بیش از چمدصد ورکشاپ در تهران و جشنواره های هنری معتبر جهان، کسب عنوان برتر و هنرمند منتخب در جشنواره های بین المللی آبرنگ: دهلی نو(هندوستان)، فابریانو(ایتالیا)، ازمیر(ترکیه)، تیرانا(آلبانی)، برنده و برگزیده جشنواره های: اکوادور، کانادا، امارات، پاکستان، مدیریت برگزاری جشنواره های مختلف از جمله سومین جشنواره سراسری هنرمندان آبرنگ ایران و افتخارات متعدد دیگری را در کارنامه حرفه ای خود دارد.

علاقمندان تا روز سی ام بهمن فرصت دارند تا تازه های آبرنگ ایران را در آینه رنگ خیال و خلاقیت نسل جوان هنرمندان ایرانی در نگارخانه فرشچیان موسسه فرهنگی هنری صبا مشاهده کنند.

 

   زمان انتشار: دوشنبه ٢٠ بهمن ١٣٩٩ - ١٥:٥١ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه فرهنگی هنری صبا محفوظ است.