صبا میزبان " وارونگی " شد

  گشایش نمایشگاه تصویرسازی گروه هنری " وارونه "؛
 

   به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی، هنری، پژوهشی صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- این نمایشگاه که عصر چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت در نگارخانه لرزاده گشایش یافت شامل نزدیک به چهل اثر تصویرسازی از گروه هنری " وارونه " است که به قصد معرفی گروه و نیز تجلی بخشیدن به ایده های ذهنی و خلاقیتهای هنری اعضای گروه در روایت مفهوم " وارونگی " به شکل آزاد و به انتخاب خود در هر تکنیک و قالب و در هر گرایشی به معرض نمایش گذاشته شد. 13 هنرمندی که در این گروه به ارائه آثار خود پرداخته اند دانش آموخته رشته های: نقاشی، انیمیشن، گرافیک، تصویرسازی از دانشگاههای: تهران، هنر، الزهرا، هنر و معماری و شهید رجائی بوده و پس از نمایشگاه مفهومی " رهائی "، دومین نمایشگاه گروهی خود را برگزار کرده اند.

اکرولیک، رنگ روغن تلفیقی، اسکراچ برد، میکس مدیا ( ترکیب مواد )، چاپ تلفیقی، آبرنگ و گواش از تکنیکهایی است که این هنرمندان برای بیان روایت خود از " وارونگی " برگزیده اند و در رویکردها و گرایشهای گوناگون و متفاوتی از انتزاعی تا فیگوراتیو جلوه بخشیده اند.

گروه هنری " وارونه " نمایشگاه بعدی خود را نیز به یک روایت گروهی از یک مفهوم ذهنی و بروز خلاقیت ها بر محور طرح یک ایده در قالبهای متفاوت اختصاص خواهد داد.

فرصت بازدید از نمایشگاه تصویرسازی "وارونه " همه روزه تا2 خردادماه از ساعت 10 تا 18 برای علاقمندان مهیاست.

 

   زمان انتشار: چهارشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٦ - ٢٢:٥٥ | نسخه چاپي

خروج