غرضی از نمایشگاه عکس با موضوع انتخابات یازدهم بازدید کرد
 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا، سیدمحمد غرضی پس از بازدید نمایشگاه عکس ایسنا که در موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار شد، با بیان این که نسل من از سه پدیده اجتماعی، ورزش، مطبوعات و سینما محروم بود، گفت: ما در طول انقلاب اسلامی سه پدیده ورزش، مطبوعات و سینما را نداشتیم و انقلاب ما بدون حضور این سه پدیده انجام گرفت.

وی با اشاره به نقش این سه پدیده در جامعه امروز، اظهار کرد: از دهه شصت به بعد من با این پدیده‌ها آشنا شدم و الان می‌گویم که این پدیده‌ها همگی می‌توانند به توسعه اجتماعی یک جامعه کمک بسیاری کنند.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های هنری با بیان این که نمایشگاه‌های عکس خود یک فرهنگ برای توسعه عقول مردمی به حساب می‌آیند، اظهار کرد: چنانچه مباحث هنری به صورت فنی و حرفه‌ای در جامعه بیان شود این توانایی را دارد که برای خود اعتبار بسیاری کسب کند. این اقدام نیز در صورتی میسر است که هنرمندان و متخصصان مربوط به این مباحث برای این اقدامات دلسوزی و پایداری کنند و نیاز جامعه به نمایشگاه‌های هنری از جمله نمایشگاه‌های عکاسی را پرورش دهند.

غرضی افزود: هنرمندان باید در جامعه به گونه‌ای فعالیت کنند که این موضوع به همگان ثابت شود که نمایشگاه‌های هنری و عکاسی جزو لوازم زندگی است و مردم باید در زندگی عکسدار و زندگی مستند زندگی کنند.

وی در پایان با اشاره به برگزاری این نمایشگاه، گفت: هر آنچه که برای نسل‌های آینده باقی بماند می‌تواند برای آنها مفید و تاثیرگذار باشد.

 

   زمان انتشار: سه شنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٣ - ١١:٣٩ | نسخه چاپي

خروج