هنرمندان پیشگام ارمنستان به «صبا» می آیند
 

هنرمندان پیشگام ارمنستان به «صبا» می آیند

هنرمندان نقاش ایروان در «صبا»

 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی، هنری، پژوهشی صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- نمایشگاه آثار هنرمندان ارمنستان با ارائه 28 اثر از 8 چهره شناخته شده و نوگرای نقاشی این کشور روز دوشنبه 3 خرداد ماه 1401 از ساعت 16 الی 20 در نگارخانه فرشچیان گشایش می یابد.

این مجموعه آثار در تکنیک های : رنگ روغن، اکرولیک، کولاژ، میکس مدیا روی بوم ، روایتی مدرن از تاریخ، طبیعت، فرهنگ و زندگی ارمنستان و ایروان را در تنوعی از گرایشها و شیوه های هنری از واقع گرایی تا انتزاعی، مفهومی، فرم گرا و سمبلیک به نمایش می گذارد.

آرمن  آدیلخانیان ،آشوت  اواکیان ،آرتورس  هاکوبیان ،آرمن  بابایان ،گارو  چتچیان، خاچیک  هوهانسیان ، سرکیس  گوگوریان ، وارتیتر  کاراپتیان هشت هنرمند شاخص اهل ایروان ارمنستان هستند که با آثار خود در این نمایشگاه حضور دارند. تمامی این هنرمندان دارای یک سابقه حرفه ای و جایگاه معتبر در نقاشی این کشور بوده و بیشتر آنان سابقه برگزاری نمایشگاههایی در نقاط مختلف جهان را در کارنامه دارند.

نمایشگاه نقاشان ایروان از 4  الی  12 خرداد ماه 1401  از ساعت 14 الی 20 در نگارخانه فرشچیان چشم انتظار مقدم همه علاقمندان به هنر کشورها و تمدنهای همجوار خواهد بود. 

12.00

 

   زمان انتشار: يکشنبه ٢ خرداد ١٤٠١ - ١٥:٣٤ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این سایت برای موسسه فرهنگی هنری صبا محفوظ است.