جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما :

  صبا باید در نوع مدیریت رخدادهای هنری، اثرگذار باشد
 

صبا می تواند در نوع مدیریت رخدادهای هنری در همه مراحل آن نقش آفرینی و اثربخشی بیشتری داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر-دکتر محمدرضا جعفری جلوه، مدیر شبکه دو سیما با اشاره به نقش موثر و جریان ساز این مجموعه در توسعه هنری کشورگفت:اثر بخشی صبا در ایجاد امکانی جهت عرضه مطلوبتر آثار هنری انکار ناپذیر است.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه مثل قابی است که آثار فاخر هنری ایران همچون نگینی درآن جلوه می کنند خاطرنشان کرد: این مجموعه می تواند در نوع مدیریت رخدادهای هنری در همه مراحل آن نقش آفرینی و اثربخشی بیشتری داشته باشد.

این مدیر هنری یادآور شد: باید تدبیری صورت بگیرد که جایگاه موسسه صبا بعنوان یک میزبان و ارایه دهنده، جایگاه موثرتری باشد. در این زمینه قدری دچار مشکل هستیم که با تدابیری باید این اتفاق را تحقق بخشید. طبیعی است که در چنین چارچوب و قالب و در ابعادی اینگونه، مخاطبان بالقوه تولیدات و آثار هنری، اقبال بیشتری به این مرکز پیدا خواهند کرد. ضمن اینکه کیفیت خود نمایشگاهها و نحوه اطلاع رسانی و جذب مخاطب در این مسیر، بی تاثیر نخواهد بود.

جعفری جلوه تاکید کرد: خود صبا، فارغ از مناسبتها و جشنواره ها و نمایشگاهها، باید با برنامه ریزی سالانه به اطلاع رسانی مستمر و منظم بپردازد و کیفیت ارتباط مردم با جریان عرضه هنر را بهبود و ارتقا بخشد.

 

 

 

   زمان انتشار: چهارشنبه ٢ اسفند ١٣٩٦ - ١٧:٣٦ | نسخه چاپي

خروج