تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > ثبت نام كارگاه عکاسي ديجيتال درآسمان تمديد شد


معاونت امور هنري فرهنگستان هنر برگزار مي‌كند:
ثبت نام كارگاه عکاسي ديجيتال درآسمان تمديد شد

ثبت نام جهت حضور در كارگاه «عکاسي ديجيتال» دكتر شهاب الدين عادل تمديد شد.
 
 

 ثبت نام جهت حضور در كارگاه «عکاسي ديجيتال» دكتر شهاب الدين عادل تمديد شد.


به گزارش روابط عمومي‌مجموعه معاونت امور هنري فرهنگستان هنر، دكتر شهاب‌الدين عادل ‌در ده جلسه دو ساعته درباره نقد و تحليل، زيبائي‌شناسي تصوير ديجيتال و آنالوگ، براي دانشجويان رشته‌هاي مختلف هنري و علاقه مندان به حوزه عكاسي، تدريس خواهد كرد.

هنرجويان در اين كارگاه با سرفصل‌هايي چون، «مقدمات عکاسي آنالوگ»، «نگاتيو»، «دوربين، هنر نوين عکاسي»، «عکاسي در عصر مدرن (مدرنيسم و عکاسي)»، «عصر تکثير مکانيکي واقعيت و وانموده‌سازي و وانموده‌ها»، «عکاسي ديجيتال و عصر پست مدرن»، «آشنايي کلي با ابزار و ادوات عکاسي آنالوگ و ديجيتال»، «تجزيه و تحليل عکس‌هاي ثبت شده»، آشنا مي‌شوند.

علاقه مندان براي ثبت نام و حضور در اين كارگاه مي‌توانند تا روز شنبه، 9 خرداد از ساعت 8 تا 16 به جز روزهاي پنج شنبه و روزهاي تعطيل، به مجموعه فرهنگي و هنري آسمان، واقع در خيابان ولي‌عصر (عج)، انتهاي خيابان شهيد فلاحي (زعفرانيه)، نرسيده به فيروزكوه، شماره 47، مراجعه ويا با مراجعه به سايت فرهنگستان هنربه نشاني www.honar.ac.ir و وبلاگ مجموعه فرهنگي و هنري آسمان به نشانيdoostdareaseman.blogfa.com. www نسبت به دريافت فرم پرسشنامه ويا ارسال آن به شماره نمابر 22751763جهت ثبت نام اقدام كنند.

زمان انتشار: دوشنبه ٤ خرداد ١٣٨٨ - ١٤:٤٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.