تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > نمايشگاه «هنر به روايت بيداري» تمديد شد


نمايشگاه «هنر به روايت بيداري» تمديد شد

 

نمايشگاه هنر به روايت بيداري ( آثار هنري انقلاب اسلامي ايران و 8 انقلاب معاصر جهان) بعلت استقبال گسترده تا تاريخ پانزدهم فروردين 86 تمديد شد.

نمايشگاه هنر به روايت بيداري ( آثار هنري انقلاب اسلامي ايران و 8 انقلاب معاصر جهان) بعلت استقبال گسترده تا تاريخ پانزدهم فروردين 86 تمديد شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر، به علت استقبال وسيع از نمايشگاه هنر به روايت بيداري، اين نمايشگاه تا تاريخ 15  فروردين 86 تمديد شد.

نمايشگاه هنر به روايت بيداري براي نخستين بار در یک مجموعه عظيم، آثار هنري متعلق به انقلاب اسلامي ايران و 8 انقلاب معاصر جهان ( روسيه، چين، آفریقای جنوبی، مكزيك، كوبا، مقاومت افغانستان و فلسطين) را در كنار هم ارائه نموده است كه فرصت مطالعه و پژوهش در هنر انقلاب و مقايسه تطبيقي هنر انقلاب ايران و ديگر نمايندگان جهاني اين پديده در تاريخ معاصر و مشاهده نزديك آثار برجسته و شاخص هنرمندان ايران و ديگر كشورها را براي دوستداران اين هنر و كليه پژوهشگران تاريخ فراهم نموده است. علاقمندان مي توانند حتي در تعطيلات نوروز از فرصت بازديد از اين نمايشگاه استفاده نمایند.

مؤسسه فرهنگي هنري صبا در سال 86 با دوسالانه بين المللي پوستر جهان اسلام با حضور ايران و 38 كشور جهان دوره جديد فعاليتهاي خود را اغاز خواهد كرد.
 

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ١٤ اسفند ١٣٨٥ - ١٣:٣٤ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.