تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > اختتامیه «همایش بین المللی هنر انقلاب» در سینما فلسطین


اختتامیه «همایش بین المللی هنر انقلاب» در سینما فلسطین

 

همایش بین المللی هنر انقلاب ، در پنجمین روز خود، آخرین حلقه ازهمایش جهانی « هنر انقلاب » را با موضوع « ادبیات » به پایان می برد.

همایش بین المللی هنر انقلاب ، در پنجمین روز خود، آخرین حلقه ازهمایش جهانی « هنر انقلاب » را با موضوع « ادبیات » به پایان می برد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر، مراسم اختتامیه همایش بین المللی هنرانقلاب، در پنجمین روز کار خود  با اختصاص به مقوله ادبیات برگزار خوهدشد. دراین نشست کاووس حسنلی ، احمد سمیعی گیلانی، رویا صدر سخنرانی خواهند کرد و نشست تخصصی ویژه ای با حضور قیصر امین پور ، احمدتمیم داری ، فیروز زنوزی ، محسن سلیمانی و فاطمه راکعی برگزار خواهدشد. در این نشست ، طیف وسیعی از مباحث نقد، سبک شناسی، سنت و مدرنیزم در شعر و داستان ، نظریه های ادبی ومسائل نظری گوناگون بر محور ادبیات انقلاب اسلامی و مروری بر کارنامه و کارکرد آن در 28 سال پس از پیروزی انقلاب و نیز نگاهی به تاریخ ادبیات انقلاب های جهان مورد تحلیل و بررسی صاحبنظران کارشناسان و منتقدان و محققان ادبی قرار می گیرد. در این مراسم و همچنین آئین ویژه اختتامیه همایش بین المللی هنر انقلاب برگزار خواهدشد.

گفتنی است همایش بین المللی هنرانقلاب طی 5 روز با حضور اساتید و پژوهشگران برجسته داخلی و خارجی در حوزه های هنرهای تجسمی، تئاتر، سینما، موسیقی و ادبیات ، همزمان با نمایشگاه« هنر به روایت بیداری» که هم اکنون در مؤسسه فرهنگی هنری صبا آثار هنر انقلاب اسلامی ایران و 8 کشور جهان را برای نخستین بار در دنیا به نمایش می گذارد در محل سینما فلسطین برگزار شود مورد استقبال و توجه علاقمندان در سطحی وسیع قرار گرفت.نمایشگاه بین المللی هنر به روایت بیداری همچنان پذیرای عموم بازدیدکنندگان خواهدبود.

بدینوسیله از آن رسانه محترم نیز جهت حضور در مراسم اختتامیه که روز شنبه 28 بهمن راس ساعت 14در سینما فلسطین برگزار می شود دعوت بعمل می آید

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٢٨ بهمن ١٣٨٥ - ١٤:٥٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.