تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > نسل 5 تجلی افقهای نایافته در گرافیک ایران


نسل 5 تجلی افقهای نایافته در گرافیک ایران

 

افتتاح نمایشگاه منتخب پوسترهای نسل 5 طراحان گرافیک ایران در مؤسسه فرهنگی هنری صبا، دریچه ای تازه به کشف استعدادهای جدید و رویکرد خلاق به درک و دانش بصر ی گشود.

افتتاح نمایشگاه منتخب پوسترهای نسل 5 طراحان گرافیک ایران در مؤسسه فرهنگی هنری صبا، دریچه ای تازه به کشف استعدادهای جدید و رویکرد خلاق به درک و دانش بصر ی گشود.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر ، این نمایشگاه که باحضورکم نظیر صاحب نظران و اساتید ، دانشجویان و چهره های  فرهنگی هنری از جمله دکتر بهمن نامور مطلق ، دکتر جبیب اله صادقی ، جلال شباهنگی، مرتضی گودرزی دیباج، ابراهیم حقیقی، مصطفی اسداللهی ، رضا عابدینی ، امراله فرهادی، مهدی سعیدی، بیژه صیفوری ، فرزاد ادیبی ، حسین محجوبی ، طاهر شیخ الحکما ، دارش ، عطارچیان ، مهدی هراتی ، جعفر نجیبی ، آلن لوکرنک و بن باس و ... همزمان با نمایشگاه آثار حجمی شجاع الدین شهابی شامل 40 اثر از تازه ترین آثار ایشان که با تکنیکهای مدرن و بازتاب روح قومی و فرهنگی ، و اسطوره های ایرانی می باشد در مؤسسه فرهنگی هنری صبا گشایش یافت .

در نمایشگاه نسل پنج 254 اثر از 128 هنرمند در مرحله نهایی انتخاب و نمایش در آمده است . برگزاری این نمایشگاه با هدف معرفی استعدادهای جدید ، رویکردهای نو و تجربه های تازه در تکامل فرهنگ تصویری ایران و یافتن بستر خلاق، پرورش و پویایی اندیشه ابداع و خیال در این گستره با پیوند افقهای جهانی صورت می گیرد. گفتنی است همزمان با نمایشگاه نسل پنج در روزهای ششم و هفتم شهریور ماه نشستهای تخصصی با حضور اساتید و صاحبنظران از جمله آیدین آغداشلو، حبیب اله صادقی ، قباد شیوا و بیژن صیفوری برگزار می شود. لازم به ذکر است نمایشگاه نسل پنج به همراه آثار حجم شجاع الدین شهابی تا 6 مهرماه در مؤسسه فرهنگی هنری صبا میزبان عموم علاقمندان خواهدبود.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٨ شهريور ١٣٨٥ - ١٣:٢٣ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.