تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > بهمن ماه میعاد هنر انقلابهای دنیا در « صبا »


بهمن ماه میعاد هنر انقلابهای دنیا در « صبا »

 

نمایشگاه هنرانقلابهای دنیا با نمایش صدها اثر برجسته روایت تاریخ انقلابهای الجزایر، مکزیک، آفریقای جنوبی ، روسیه، چین، کوبا و هنر پایداری مقاومت مظلوم فلسطین با محوریت هنر انقلاب اسلامی ایران برای اولین بار در یک مجموعه بین المللی عرضه خواهد شد.

نمایشگاه هنرانقلابهای دنیا با نمایش صدها اثر برجسته روایت تاریخ انقلابهای الجزایر، مکزیک، آفریقای جنوبی ، روسیه، چین، کوبا و هنر پایداری مقاومت مظلوم فلسطین با محوریت هنر انقلاب اسلامی ایران برای اولین با در یک مجموعه بین المللی عرضه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر، نمایشگاه بزرگ هنر انقلابهای دنیا  با آثار هنرمندانی از الجزایر، روسیه، چین، آفریقای جنوبی، مکزیک، کوبا و فلسطین در منظری جهانی با محوریت انقلاب اسلامی ایران ارائه خواهدشد.

این نمایشگاه که اولین تجربه در جهان خواهدبود بهمن ماه سال جاری همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مؤسسه فرهنگی هنری صبا با مجموعه ای عظیم از دستاوردهای هنری کشورهایی که در تاریخ معاصر جهان، تجربه انقلاب را پشت سر گذاشته اند با حضور هنرمندان ، صاحبنظران، پژوهشگران و منتقدان هنرساز سراسر جهان برگزار می شود. نمایشگاه مذکور همراه با همایش بین المللی هنر انقلاب برگزار خواهدشد و گفتنی است تاکنون افزون برآثار هنری مقالاتی نیز به این مؤسسه از تمامی نقاط دنیا ارسال گردیده است.

نمایشگاه هنرانقلاب های دنیا بهمن ماه امسال ، منظر جهانی هنر را در عرصه انقلاب و مقاومت ترسیم خواهدکرد.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٨٥ - ١١:٤٨ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.