تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > استقبال بین المللی از چهارمین دوسالانه نقاشی جهان اسلام


استقبال بین المللی از چهارمین دوسالانه نقاشی جهان اسلام

 

با پایان انتخاب آثار: 180 هنرمند از 35 کشور جهان با 602 اثر پذیرفته شده در چهارمین دوسالانه نقاشی معاصر جهان اسلام انتخاب شد.

با پایان انتخاب آثار: 180 هنرمند از 35 کشور جهان با 602 اثر پذیرفته شده در چهارمین دوسالانه نقاشی معاصر جهان اسلام انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر، اکرم پوراکی مسئول بخش روابط بین الملل این مؤسسه، با اعلام این مطلب که مرحله اول داوری آثار برگزیده پایان یافته اظهار داشت تا کنون 360 هنرمند از سراسر دنیا، آثار خود را به این دوسالانه ارسال کرده اند که از این میان 602 اثر از 180 هنرمند از کشورهای عراق، عربستان، امارات، اردن، بنگلادش، مراکش، ایتالیا، پاکستان، هند، ترکمنستان، ترکیه، سوریه، فلسطین، سودان، الجزایر، مصر، کویت، قطر، افغانستان، آذربایجان، تاجیکستان، بحرین، سنگاپور، تونس، عمان، آفریقای جنوبی، غنا، قزاقستان، مالزی، نروژ، نیجریه، یمن و ... برای دوسالانه انتخاب گردیده است.

پوراکی، استقبال بی سابقه هنرمندان جهان در چهارمین دوسالانه را دلیل بر رونق، کیفیت و بازتاب وسیع و فراگیر آن در عرصه بین المللی دانست و گفت تلاش هیأت انتخاب کننده آن بود تا با در نظر گرفتن کلیه معیارها، قضاوت دقیق و حرفه ای آثار، مجموعه ای برگزیده را در سطح هنری مطلوب، ارائه دهند.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١٢ مهر ١٣٨٥ - ١٢:٣٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.