تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > نمايشگاه‌هاي هنرمندان استان‌ها تحقق هدف «اتحاد ملي» است.


نمايشگاه‌هاي هنرمندان استان‌ها تحقق هدف «اتحاد ملي» است.

 

دهمرده استاندار سيستان و بلوچستان دربازديد از نمايشگاه هنرمندان نوگراي اين استان در موسسه فرهنگي هنري صبا، برگزاري نمايشگاه‌هاي هنر استان‌ها را زمينه ساز «اتحاد ملي» در عرصه فرهنگي و هنري دانست.

دكتر دهمرده استاندار سيستان و بلوچستان دربازديد از نمايشگاه هنرمندان نوگراي اين استان در موسسه فرهنگي هنري صبا، برگزاري نمايشگاههاي هنر استانها را زمينه ساز «اتحاد ملي» در عرصه فرهنگي و هنري دانست.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر، استاندار سيستان و بلوچستان با تني چند از نمايندگان اين استان در مجلس شوراي اسلامي از نمايشگاه هنرمندان نوگراي استان سيستان و بلوچستان كه همزمان با دومين دوسالانه پوستر جهان اسلام در موسسه صبا برگزار مي باشد بازديد كردند.

در اين بازديد دكتر دهمرده با اشاره به ظرفيت هاي بالا و استعدادهاي فراوان نيروي انساني اين منطقه خاطر نشــان كرد: در مورد اين استان همان چيزي را مي گويم كه هميشه گفتــه ام .استعداد پنهان، محروميت آشكار و اهميت اين نمايشگاه در اين است كه شكــوفايي استعدادها و معــرفي ظرفيتها و توانايي هاي هنرمندان ما را در سطحي وسيع و چشمگير ارائه مي كند و از اين منظر، بسياري از كساني كه تجمع اين همه امكان و خلاقيت و رشد و قابليت را در استاني تا بدين حد محروم باور نداشته اند، ببينند كه چقدر هنرمندان اين استان انديشه اي پويا و روبه جلو دارند. وي با تاكيد بر نوگرايي هنرمندان اين استان و نگاه جديد، روزآمد و مستقل و منحصر به فرد خواندن نگاه و بيان اين هنرمندان گفت: امسال از سوي رهبرمعظم انقلاب، سال «اتحاد ملي و انسجام اسلامي» نامگذاري شده و برگزاري اين نمايشگاه دقيقاً در راستاي تحقق اين هدف است چرا كه زمينه ساز پيوند، تعامل و تبادل نظر هنرمندان تهران و ديگر استانهاي كشور است و از سويي به همه اقوام و استانها فرصت مي دهد تا همه داشته هاي خود را در اين عرصه آشكار كنند و احساس كنند كه نظام به همه آنها توجه دارد و به همه فرصت يكساني مي دهد و اين دلگرمي و افزايش انگيزه و توان هنرمندان، در هر جاي اين سرزمين بسيار موثر است.

گفتني است نمايشگاه آثار تجسمي هنرمندان نوگراي استان سيستان و بلوچستان در نگارخانه ملي ايران، موسسه فرهنگي هنري صبا همــزمان با دومين دوسالانه بيــن المللي پوستر پــذيراي عموم علاقمندان مي باشد.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٥ ارديبهشت ١٣٨٦ - ١٤:٤٨ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.