تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > روز خليج فارس با عكس‌هاي دريايي


روز خليج فارس با عكس‌هاي دريايي

 

همزمان با روز خليج فارس نمايشگاه عكسهاي دريايي شامل آثار عكاسان ايراني با موضوع خليج فارس و دريا در موسسه فرهنگي هنري صبا گشايش يافت.

همزمان با روز خليج فارس نمايشگاه عكسهاي دريايي شامل آثار عكاسان ايراني با موضوع خليج فارس و دريا در موسسه فرهنگي هنري صبا گشايش يافت.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، همزمان با روز ملي خليج فارس « نمايشگاه عكسهاي دريايی» در نگارخانه ملي ايران، اين مجموعه گشايش يافت.

در اين مراسم كه با حضور شمار زيادي از عكاسان برجسته با پخش موسيقي و شعرخواني در خصوص روز خليج فارس و بزرگداشت اين قطعة جدايي ناپذير هويت و اتحاد ملي برگزار شد، آثار عكاسان با موضوع جلوه هاي زيست محيطي، انساني و هنري دريا و به ويژه خليج فارس رونمايي گردید.

اين نمايشگاه كه شامل 166 عكس از 112 هنرمند مي باشد در 4 بخش: بندر و كشتي، طبيعت و محيط زيست دريا، انسان و دريا و نيز بخش آزاد برگزار مي شود. عكس هاي به نمايش در آمده حاصل جستجوي عكاسان در 7 استان ساحلي كشورمان (خوزستان، سيستان و بلوچستان، بوشهر، گلستان، گيلان، مازندران و هرمزگان) مي باشد. در انتخاب عكسهاي حاضر كوشش شده تا از كيفيت و سطح حرفه اي مطلوبي برخوردار بوده و تنوع قومي و اقليمي، جلوه هاي انساني، بركت و زايشگري دريا در معاش و مناسبات اقتصادي، زيبايي هاي چشمگير زيست محيطي، تمدن سازي و فرهنگ آفريني و نيز خلاقيت هاي بصري دريا در آن نمود يابد.

اين نمايشگاه از امروز تا پايان ارديبهشت ماه در نگارخانة ملي ايران مؤسسه فرهنگي هنري صبا، آماده بازديد علاقمندان مي باشد.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ١١ ارديبهشت ١٣٨٦ - ١٢:٥٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.