تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > معرفي هيأت داوران دومين دوسالانه بین المللی پوستر جهان اسلام


معرفي هيأت داوران دومين دوسالانه بین المللی پوستر جهان اسلام

 

با تعيين و معرفي هيات داوران دومين دوسالانه بين المللي پوستر جهان اسلام، مرحله انتخاب آثار برگزيده و برتر دوسالانه از فردا آغاز مي شود.


با تعيين و معرفي هيات داوران دومين دوسالانه بين المللي پوستر جهان اسلام، مرحله انتخاب آثار برگزيده و برتر دوسالانه از فردا آغاز مي شود.

به گزارش روابط عمومی  فرهنگستان هنر ، اسامي هيات داوران دومين دوسالانه پوستر جهان اسلام اعلام شد. اين هيأت شامل 4 داور ايراني و 3 داور خارجي است. در بخش ايراني ، ابراهیم حقیقی، حسین خسروجردی، مصطفی گودرزی و داریوش مهرجویی حضور دارند.
همچنين  زهدي العدوي از فلسطين،  ژوهيچين از چين و عرفان هندوگيچ از بوسني و هرزگوين داوران خارجي اين دوسالانه‌اند. اين هيأت كار بررسي و داوري آثار را از فردا آغاز خواهد كرد.
گفتني است دوسالانه پوستر جهان اسلام در 4 بخش: پيامبراعظم (ص) ، فلسطين، مشاهير جهان اسلام و فرهنگي اجتماعي ، باحضور 38 كشورجهان اسلام هم اكنون در موسسه فرهنگي هنري صبا در حال برگزاري است. اين دوسالانه جلوه اي از آخرين سطح و كيفيت حضور، توانمندي و قــابليت هاي طراحان گرافيك و پوستر را در حوزه تمدني و فرهنگي جهان اسلام از سراسردنيا به نمايش گذاشته است.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٨٦ - ١٣:٤٢ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.