تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > « دومین دوسالانه پوستر جهان اسلام» با شعار «انسجام اسلامي»


« دومین دوسالانه پوستر جهان اسلام» با شعار «انسجام اسلامي»

 

مؤسسه فرهنگي هنري صبا در پيروي از فرامين رهبر فرزانه انقلاب در سال «اتحاد ملي، انسجام اسلامي » با برگزاري نمايشگاه نقاشان نوگراي استان سيستان و بلوچستان و دومين دوسالانه بين المللي پوستر جهان اسلام از آغاز سال به استقبال اين نامگذاري مي رود.

مؤسسه فرهنگي هنري صبا در پيروي از فرامين رهبر فرزانه انقلاب در سال «اتحاد ملي، انسجام اسلامي » با گزاري نمايشگاه نقاشان نوگراي استان سيستان و بلوچستان و دومين دوسالانه بين المللي پوستر جهان اسلام از آغاز سال به استقبال اين نامگذاري مي رود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، اين موسسه در سالي كه از سوي رهبر معظم انقلاب اسلامي به سال «اتحاد ملي، انسجام اسلامي» نامگذاري شده است با يك نمايشگاه ملي و يك دوسالانه بين المللي به استقبال از اين شعار و بستر سازي فرهنگي آن در يك گسترة بزرگ و پربازتاب جمعي شتافته است . مؤسسه صبا در آغاز سال 86 با برگزاري نمايشگاه آثار هنرمندان نوگراي استان سيستان و بلوچستان از سلسله نمايشگاههاي هنرمندان نوگراي استانها، گشايش منظري به خلاقيتها، نوآوريها و قابليتهاي هنر بومي كه زمينه سازي تعامل و ارتباط گسترده و نزديك هنرمندان سراسر ايران درجهت تحقق شعار «اتحاد ملي» و با برگزاري دومين دوسالانه بين المللي پوستر جهان اسلام كه وسيع ترين عرصه ارائه ظرفيت هاي فرهنگ بصري و پيشرفتهاي فرم، تكنيك، زيبايي شناسي و معنا در گرافيك و پوستر سازي هنرمندان 38 کشور اسلامی از سراسر جهان خواهد بود، به سمت عملي شدن شعار « انسجام اسلامي» حركت خواهد كرد.

گفتني است اين مؤسسه در كليه فعاليتها، برنامه ها و عملكرد هاي خود در اين سال، بخش و جايگاه ويژه اي را به اتحاد ملي، انسجام اسلامي اختصاص خواهد داد.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ١٤ فروردين ١٣٨٦ - ١٠:٢٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.