تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > فضاهاي دو بعدي را به صبا مي‌آورد


هيچ چيز همان نيست
فضاهاي دو بعدي را به صبا مي‌آورد

نمايشگاه نقاشي‌هاي حيات جاويد، نقاش نوگراي ايراني، با ارائه شيوه‌اي تازه در ساده کردن فضاها و عبور از فضاسازي سه بعدي در نقاشي معاصر، گشايش مي‌يابد.
 
 

نمايشگاه نقاشي‌هاي حيات جاويد، نقاش نوگراي ايراني، با ارائه شيوه‌اي تازه در ساده کردن فضاها و عبور از فضاسازي سه بعدي در نقاشي معاصر، گشايش مي‌يابد.

به گزارش روابط عمومي مؤسسه فرهنگي-هنري صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، «هيچ چيز همان نيست» با ارائه تازه‌ترين آثار خانم حيات جاويد، نقاش جوان نوگراي تبريزي، شيوه‌اي تازه در مطالعه فضا از طريق نشان دادن فضاهاي دو بعدي و عبور از فضاي سه بعدي را در نقاشي، براي علاقه‌مندان نقاشي نوگراي معاصر ايران و رويکردهاي خلاقه و ابداعي آن به نمايش مي‌گذارد. اين آثار به شيوه انتزاعي و با تأثير از الگوي طبيعت مي‌کوشد از طريق رنگ و ديگر عناصر بصري، مطالعه‌اي ديگر در ارائه فضاسازي‌هاي خاص انجام دهد. اين هنرمند که حدود بيست اثر خود را در «هيچ چيز همان نيست» به نمايش گذاشته است، پيش از اين در نمايشگاه‌هاي متعددي به‌صورت انفرادي و گروهي شرکت داشته و رتبه برگزيده اولين جشنواره هنرهاي تجسمي تبريز، شرکت در نهمين دوسالانه نقاشي معاصر ايران و ... را در سوابق حرفه‌اي خود دارد. آثار اين هنرمند، در نمايشگاه استاني نقاشان معاصر نوگراي تبريز (مجموعه صبا) چندي پيش به نمايش درآمد.

اين نمايشگاه روز يکشنبه، 4 بهمن ماه، رأس ساعت 16 در نگارخانه لرزاده مؤسسه صبا گشايش يافته و تا هشتم بهمن ماه جهت بازديد علاقه‌مندان دائر خواهد بود.
زمان انتشار: شنبه ٣ بهمن ١٣٨٨ - ١٢:٢٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.