• سه شنبه ٠٢ مرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > دوره حضوری و برخط مربیگری آموزش هنر با رویکرد خلاق رجیو امیلیا


فرهنگستان هنر برگزار می‌کند:
دوره حضوری و برخط مربیگری آموزش هنر با رویکرد خلاق رجیو امیلیا

 

مدیریت تحقیقات توسعه‌ای در آموزش هنر معاونت پژوهشی فرهنگستان هنر، دوره «مربیگری آموزش هنر با رویکرد خلاق رجیو امیلیا» را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، این دوره آموزشی با هدف تربیت نسلی خلاق در حوزه هنر از دوران کودکی، با حضور علی حسینی‌‌خواه، عضو هیئت‌علمی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی، هم به صورت حضوری و هم به صورت برخط برگزار می‌شود.
معرفی اجمالی برترین رویکرد‌های آموزشی در جهان، نمایش و ترجمه فیلم‌های زندگی و آموزش کودکان در مهد و پیش‌دبستان رجیو امیلیای ایتالیا، آشنایی با برنامه آموزشی روزانه رجیو امیلیا، آشنایی با ساختار سازمانی مهد و پیش‌دبستان رجیو امیلیا، و... از جمله سرفصل‌های ارائه‌شده در این دوره آموزشی است.
رویکرد خلاق رجیو امیلیا، که در شمال ایتالیا متولد شده، با بیش از هفتاد سال قدمت، خلاق‌ترین و جسورانه‌ترین رویکرد آموزشی جهان در سطح پیش‌دبستان و دبستان است و در حوزه آموزش اوان کودکی ملقب به استاندارد طلایی است.
این دوره آموزشی پنج‌شنبه، 24 آذر 1401، ساعات 9 تا 12 و 13 تا 16، در محل فرهنگستان هنر، به نشانی خیابان ولیعصر، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره 1552، برپا خواهد شد.
هزینه شرکت در این دوره 600هزار تومان است و علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 5-66954200 (داخلی‌های 1111 و 1132) تماس بگیرند.
به شرکت‌کنندگان در دوره نیز گواهی حضور اعطا خواهد شد.

 

 

 

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٥ آذر ١٤٠١ - ١٣:٤٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;