• سه شنبه ٠٢ مرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > فرهنگستان هنر از برگزیدگان دوازدهمین جشنواره پویانمایی تجلیل می‌کند


فرهنگستان هنر از برگزیدگان دوازدهمین جشنواره پویانمایی تجلیل می‌کند

 

دَه اثر برگزیده «منتخب دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران» در فرهنگستان هنر تجلیل می‌شوند.

دَه اثر برگزیده «منتخب دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران» در فرهنگستان هنر تجلیل می‌شوند.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، از دَه نفر از برگزیدگان «دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران» روز دوشنبه، 30 خرداد 1401، در تالار ایرانِ فرهنگستان هنر، قدردانی خواهد شد.

در این مراسم، بهمن نامورمطلق، رئیس فرهنگستان هنر؛ علی اکبرزاده، رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛ امیر سحرخیز، عضو گروه تخصصی سینمای فرهنگستان هنر؛ و احمد سفلایی، مدیر بخش چهارمین دوره انتخاب پایان‌نامه‌های برتر علمی با محوریت انیمیشن؛ به سخنرانی می‌پردازند.

همچنین دَه اثر منتخب در این دوره از جشنواره به نمایش درمی‌آیند و از برگزیدگان این دوره تجلیل می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این مراسم که روز دوشنبه، 30 خرداد 1401، ساعت 11، در تالار ایرانِ فرهنگستان هنر برگزار می‌شود، به نشانی خیابان ولیعصر، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره 1552، مراجعه کنند.

 

ناگفته نماند از آنجا که فرهنگستان هنر مبحث آموزش هنر از پایه تا آکادمیک را بسیار مورد توجه قرار داده است و از آنجا که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نقشی تأثیرگذار و مرجع در حوزه سیاست‌گذاری هنر کودک دارد، این فرهنگستان، در کنار دانشگاه‌های هنر و گروه‌های پویانمایی غیردانشگاهی، در این دوره از جشنواره، به پیشنهاد کانون، برای وضعیت‌شناسی حوزه پویانمایی و آشنایی با مسائل تولیدکنندگان و بررسی آثار و تولیدات جدید، همکاری و شرکت داشته است

 

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٢٨ خرداد ١٤٠١ - ١٣:٢١ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;