• سه شنبه ٠٢ مرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > دوره مربی‌گری آموزش هنر با رویکرد خلاق رجیو امیلیا


فرهنگستان هنر برگزار می‌کند:
دوره مربی‌گری آموزش هنر با رویکرد خلاق رجیو امیلیا

 

مدیریت تحقیقات توسعه‌ای در آموزش هنر معاونت پژوهشی فرهنگستان هنر، دوره «مربی‌گری آموزش هنر با رویکرد خلاق رجیو امیلیا» را برگزار می‌کند.

مدیریت تحقیقات توسعه‌ای در آموزش هنر معاونت پژوهشی فرهنگستان هنر، دوره «مربی‌گری آموزش هنر با رویکرد خلاق رجیو امیلیا» را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، این دوره آموزشی با هدف تربیت نسلی خلاق در حوزه هنر از دوران کودکی، با حضور علی حسینی‌‌خواه، عضو هیئت علمی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی، برگزار می‌شود.

معرفی اجمالی برترین رویکرد‌های آموزشی در جهان، نمایش و ترجمه فیلم‌های زندگی و آموزش کودکان در مهد و پیش دبستان رجیو امیلیای ایتالیا، آشنایی با برنامه آموزشی روزانه رجیو امیلیا، آشنایی با ساختار سازمانی مهد و پیش دبستان رجیو امیلیا، و ... از جمله سرفصل‌های ارائه شده در این دوره آموزشی است.

رویکرد خلاق رجیو امیلیا که در شمال ایتالیا متولد شده با بیش از 70 سال قدمت، خلاق‌ترین و جسورانه‌ترین رویکرد آموزشی جهان در سطح پیش دبستان و دبستان است و در حوزه آموزش اوان کودکی ملقب به استاندارد طلایی است.

این دوره آموزشی چهارشنبه اول تیرماه 1401 ساعت 9 تا 12 و 13 تا 16 در محل فرهنگستان هنر به نشانی خیابان ولیعصر، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره 1552، برپا خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 5-66954200 داخلی 1132 تماس بگیرند.

ناگفته نماند، گواهی حضور نیز به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٢٥ خرداد ١٤٠١ - ١٧:٣٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;