• سه شنبه ٢٦ تير ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > مهلت ارسال چکیده مقالات همایش «چهل سال آموزش طراحی صنعتی» تمدید شد


مهلت ارسال چکیده مقالات همایش «چهل سال آموزش طراحی صنعتی» تمدید شد

 

دبیرخانه همایش «چهل سال آموزش طراحی صنعتی» مهلت دریافت چکیده مقالات را تا فروردین 1402 تمدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، دبیرخانه همایش «چهل سال آموزش طراحی صنعتی» اعلام کرد دریافت چکیده مقالات تا 20 فروردین 1402 برای پژوهشگران و دانشجویان تمدید شده است.

این همایش، که دبیری علمی آن را بابک امرایی، عضو هیئت‌علمی دانشگاه هنر اسلامی تبریز، بر عهده دارد، به‌منظور بررسی پیشینه، شناسایی وضعیت و سیاست‌گذاری این رشته برگزار می‌شود.

پژوهشگران، هنرمندان، محققان و اهل قلم می‌توانند یافته‌های پژوهشی خود را حول محورهایی مطالعاتی‌ همچون «مستندسازی پیشینه و سیر دگردیسی برنامه‌های آموزش کارشناسی طراحی صنعتی در ایران»، «پایش وضعیت و آسیب‌شناسی روش‌ها، ساختارها و زمینه‌های آموزش (کلان و موضوعی) کارشناسی طراحی صنعتی»، «سیاست‌گذاری و پیشنهاد راهبردها و روش‌های نوین آموزش طراحی صنعتی»، «ارتباط آموزش‌های طراحی صنعتی با صنعت و جامعه»، به دبیرخانه علمی این همایش ارسال کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند چکیده‌مقالات خود را حداکثر تا 20 فروردین 1402 امسال به رایانامه همایش، به نشانی design40@honar.ac.ir، یا به‌صورت پستی به دبیرخانه همایش، به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، پایین‌تر از خیابان طالقانی، شماره ۱۵۵۲، فرهنگستان هنر، شناسه پستی ۱۴۱۶۹۵۳۶۱۳، ارسال کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۵-۶۶۹۵۴۲۰۰ (داخلی ۱۱۱۱) تماس بگیرند.

همایش «چهل سال آموزش طراحی صنعتی» پاییز ۱۴۰۲ در فرهنگستان هنر برگزار خواهد شد.

 

 

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ١٣ اسفند ١٤٠١ - ١١:٢٤ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;