اخبار > نمايشگاهي با 2500 عنوان كتاب جديد در حوزه هنر


نمايشگاهي با 2500 عنوان كتاب جديد در حوزه هنر
 بيش از 2500 عنوان كتاب فارسي و لاتين به فهرست كتاب‌هاي هنري كتابخانه فرهنگستان هنر اضافه و با برپايي نمايشگاهي دراين كتابخانه به كاربران معرفي شد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، كتابخانه تخصصي هنر هر ساله تعداد بي‌شماري از كتاب‌هاي هنر و حوزه علوم انساني را از طريق استادان، كارشناسان و كاربران شناسايي و از طرق مختلف مانند نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران تهيه مي‌كند و در اختيار پژوهشگران، دانشجويان و علاقه‌مندان هنر قرار مي‌دهد. اين كتابخانه امسال نيز بيش از 2500 عنوان كتاب جديد كه شامل 988 عنوان كتاب لاتين و 1583 عنوان كتاب فارسي در حوزه هنر است، خريداري و پس از فهرست نويسي، وفق سنت هر ساله خود با برپايي نمايشگاهي به كاربران و مديران فرهنگستان هنر معرفي كرد.

كتابخانه تخصصي هنر وابسته به فرهنگستان هنر با بيش از يكصد هزار عنوان كتاب فارسي و لاتين نخستين كتابخانه‌اي است كه به سيستم RFID مجهز شده و بيش ازسه سال است كه سيستم امانت كتاب را به صورت خودكار انجام مي‌دهد. همچنين داراي بيش از ده هزار دبيزه شنيداري موسيقي است كه ويژه محققين و پژوهشگران حوزه موسيقي است. كتابخانه تخصصي هنر اصلي‌ترين مرجع كتب هنري است كه بيش از 5000 نفر عضو دارد.

نمايشگاه تازه‌هاي كتابخانه هنر تا چهارشنبه 19 مهر براي كاربران داير است.

زمان انتشار: دوشنبه ١٧ مهر ١٣٩١ - ١٤:٣١ | نسخه چاپي

خروج
اخبار
اخبار مؤسسات و زیر مجموعه‌ها
;