آرم فرهنگستان هنر
اخبار > ‎نگاه تازه_بیان نو؛ با دومین جشنواره سالانه هنرهای تجسمی ساتین


‎نگاه تازه_بیان نو؛ با دومین جشنواره سالانه هنرهای تجسمی ساتین

 

‎دومین سالانه هنرهای تجسمی ساتین با آثار بیش از صد و پنجاه هنرمند ایرانی و هنرمندان همسایه و میهمان از افغانستان، در موسسه صبا برگزار می‌شود.


‎دومین سالانه هنرهای تجسمی ساتین با آثار بیش از صد و پنجاه هنرمند ایرانی و هنرمندان همسایه و میهمان از افغانستان، در موسسه صبا برگزار می‌شود.

‎به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- این سالانه که عصر جمعه ۱۶ مهرماه ساعت ۱۶ در این موسسه صبا گشایش می‌یابد، منتخبی از ۵۰۰۰ اثر ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره است که شعار خود را در دومین تجربه نگرش تازه_بیان نو اعلام کرده است.

‎در این مجموعه منتخب ۳۰۰ اثر از بیش از ۱۵۰ هنرمند در پنج رشته نقاشی، مجسمه، چاپ دستی، عکاسی و هنرهای جدید را ارائه شده است.
‎همچنین بخشی ویژه به نمایش آثار هنرمندان افغان اختصاص یافته و ۵۰ اثر از ۲۵ هنرمند افغان مقیم ایران و افغانستان به نمایش گذاشته شده است.

‎برگزاری این دور از سالانه ساتین با حمایت معنوی موسسه فرهنگی اکو و دانشگاه هنر فرشچیان صورت می‌گیرد.همچنین مجموعه‌های هفت الماس و کاله از آن حمایت کردند.

‎علاقه‌مندان جهت بازدید از آثار برگزیده دومین
‎سالانه ساتین می‌توانند از ۱۶ تا ۳۱ مهر ماه ۱۴۰۰ همه روزه از ساعت ۱۱ الی ۱۸ به نشانی خیابان ولیعصر، بین خیابان بزرگمهر و آیت‌الله طالقانی، خیابان برادران شهید مظفر، پلاک ۱۲۵، موسسه صبا،گالری ملی مراجعه نمایند.

پوستر کامل نمایشگاه را اینجا مشاهده  کنید.

 
 
 

زمان انتشار: پنج شنبه ١٥ مهر ١٤٠٠ - ٠٩:٠٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;