• سه شنبه ٢٦ تير ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > رواق هنرِ فرهنگستان هنر میزبان سه کارگاه ویژه «طراحی پوستر»، «نقاشی‌خط» و «نقاشی قهوه‌خانه‌ای» می‌شود


هم‌زمان با روز عید سعید غدیر خم و با حضور چهره‌های صاحب‌نام و پیش‌کسوت هنری
رواق هنرِ فرهنگستان هنر میزبان سه کارگاه ویژه «طراحی پوستر»، «نقاشی‌خط» و «نقاشی قهوه‌خانه‌ای» می‌شود

 

مؤسسه فرهنگی‌هنری صبا سه کارگاه تخصصی ویژه در رشته‌های هنری «طراحی پوستر»، «نقاشی‌خط» و «نقاشی قهوه‌خانه‌ای» در رواقِ هنر فرهنگستان هنر برگزار می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی مؤسسه فرهنگی‌هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، هم‌زمان با روز عید سعید غدیر خم و با حضور چهره‌های صاحب‌نام و پیشکسوت هنری، سه کارگاه تخصصی ویژه در رشته‌های هنری «طراحی پوستر»، «نقاشی‌خط» و «نقاشی قهوه‌خانه‌ای» از ساعت 11 تا 21 روز دوشنبه، 26 تیر 1401، برای عموم علاقه‌مندان برگزار خواهد شد.

این رویداد سه‌گانه شامل کارگاه «نقاشی‌خط» با حضور «علی تن»، «شمس‌الدین مرادی»، «سلیمان میری» و «سجاد همتی»؛ کارگاه «نقاشی قهوه‌خانه‌ای» با حضور «موحد بیرانوند»؛ و کارگاه «طراحی پوستر» با حضور «وحید بهرامی» و «میرعباس ابراهیمی»؛ خواهد بود.

در این کارگاه‌ها، استاد «علی تن» بزرگ‌ترین اثر نقاشی‌خط ثبت‌شده در ایران را با ابعاد 7×5/1متر، به‌صورت زنده، خلق خواهد کرد و سایر آثار را نیز دیگر استادان در ابعاد 5×2متر ایجاد و ارائه خواهند کرد. همچنین، موحد بیرانوند نیز پرده‌ای قهوه‌خانه‌ای در اندازه 6×4متر خلق خواهد کرد.

این سه کارگاه تخصصی هنری در محل رواق هنرِ فرهنگستان هنر، به نشانی خیابان ولیعصر، تقاطع طالقانی، شماره 1552، برگزار می‌شود و حضور در آن برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.


 

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٢٦ تير ١٤٠١ - ١١:٢٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;