اخبار > آغاز ثبت نام دومین مرحله طرح آموزش رایگان هنر همزمان با عید سعید فطر


آغاز ثبت نام دومین مرحله طرح آموزش رایگان هنر همزمان با عید سعید فطر

ثبت نام دومین مرحله ی طرح آموزش رایگان هنر در مناطق محروم، کمتر توسعه یافته و شهرهای مرزی از دوازدهم اردیبهشت ماه همزمان با عیدسعید فطر در 9 استان جدید دیگر آغاز خواهد شد.
 
 

ثبت نام دومین مرحله ی طرح آموزش رایگان هنر در مناطق محروم، کمتر توسعه یافته و شهرهای مرزی از دوازدهم اردیبهشت ماه همزمان با عیدسعید فطر در 9 استان جدید دیگر آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ثبت نام دومین مرحله ی طرح آموزش رایگان هنر در مناطق محروم، کمتر توسعه یافته و شهرهای مرزی از دوازدهم اردیبهشت ماه همزمان با عیدسعید فطر در 9 استان جدید دیگر نیز آغاز خواهد شد.

این طرح دارای اهداف مهمی در دو بخش توسعه کسب و کارهای فرهنگی و هنری و کشف استعدادهای هنری در سراسر کشور به ویژه مناطق محروم، کمتر توسعه یافته و شهرهای مرزی است.آغاز این طرح با شعار عدالت فرهنگی و به معنای ایجاد تسهیلات برای جامعه به منظور دسترسی همگان به امکانات فرهنگی، با یازده استان در بهمن ماه 1400 و مصادف با ایام الله دهه فجر افتتاح شد که با استقبال بی نظیری از سوی علاقمندان مواجه شد و با درخواست سایر استان ها دومین مرحل این طرح با افزایش نه استان جدید به بیست استان توسعه یافته است.

شایان ذکر است وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری ادارات کل استان های و سازمان ها و نهادهای ذیربط با تمام ظرفیت خود در به ثمر رسیدن این طرح همکاری میکنند و در اولین مرحله این طرح یازده استان کشور (خراسان شمالی،خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، بوشهر، آذربایجان غربی، جنوب کرمان، هرمزگان، ایلام، کهکیلویه و بویر احمد، خوزستان و لرستان)در 71 دوره با 50 مهارت هنری اجرا شد و در دومین مرحله 9 استان(کرمان، کردستان، کرمانشاه، گلستان، آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان رضوی، همدان و چهارمهال بختیاری) به این طرح پیوستند.

 همچینین کلیه علاقمندان در استان های مذکور و شهرهای مشخص شده می توانند با مراجعه به سامانه  https://amoozesh.azmoonehonar.ir   نسبت به ثبت نام در 30 مهارت اقدام نمایند.

زمان انتشار: دوشنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠١ - ١٤:٤٣ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;