اخبار > رئیس و دبیر بزرگداشت حکیم نظامی منصوب شدند


با حکم وزیر فرهنگ؛
رئیس و دبیر بزرگداشت حکیم نظامی منصوب شدند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محمود شالویی را به عنوان رئیس ستاد بزرگداشت حکیم نظامی منصوب کرد.
 








 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محمود شالویی را به عنوان رئیس ستاد بزرگداشت حکیم نظامی منصوب کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به محمود شالویی آمده است:

«جناب آقای محمود شالویی

نظر به اهمیت و ضرورت گرامیداشت شاعر برجسته ایرانی  و چهره ادبی جهانی «حکیم نظامی»، جناب­عالی را که از فعالان با سابقه عرصه ­های فرهنگی  و دارای تجارب ارزنده  مدیریتی می­ باشید، به عنوان «رئیس ستاد بزرگداشت حکیم نظامی» منصوب می ­نمایم.

شایسته است ضمن بهره­ گیری از دیدگاه ­های ادیبان، اندیشمندان، فرهیختگان و علاقه مندان به این فرزانه نامدار ایرانی و با استفاده از ظرفیت­ های موجود، بتوانید در جهت معرفی هرچه بهتر این حکیم بلند پایه، قرین توفیق و تأیید الهی باشید.»

همچنین در حکم دیگری از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امیر عبدالحسینی نیز به عنوان دبیر ستاد بزرگداشت حکیم نظامی منصوب شد.

در حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به امیر عبدالحسینی آمده است:

«جناب آقای امیر عبدالحسینی

با عنایت به تخصص، تجربیات و شایستگی­های جناب­عالی و بنا به  پیشنهاد رئیس محترم ستاد بزرگداشت حکیم نظامی، به‌ موجب این حکم به‌ عنوان « دبیر ستاد بزرگداشت حکیم نظامی» منصوب می­ شوید.

امید است با هماهنگی رئیس و اعضای ستاد  گرامیداشت، شاهد برپایی با شکوه این آیین و استفاده از دستاوردهای ارزنده فرهنگی، هنری و علمی آن باشیم.

توفیق هرچه بیشتر جناب­عالی را از خداوند سبحان آرزو می‌نمایم.»









زمان انتشار: چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠٠ - ١٧:١٤ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج




اخبار
;