آرم فرهنگستان هنر
اخبار > دیدار دبیر فرهنگستان هنر با رئیس موزه هنرهای معاصر تهران


دیدار دبیر فرهنگستان هنر با رئیس موزه هنرهای معاصر تهران

دبیر فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران، ضمن دیدار با رئیس موزه هنرهای معاصر تهران، از نمایشگاه «مینیمالیسم و کانسپچوال آرت» دیدن کرد.
 
 

به گزارش از روابطعمومی فرهنگستان هنر، به نقل از روابط‌عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، علیرضا اسماعیلی، دبیر فرهنگستان هنر، به همراه جمعی از مدیران این فرهنگستان، با عبادرضا اسلامی‌کولایی، رئیس موزه هنرهای معاصر تهران، گفت‌وگو و از نمایشگاه «مینیمالیسم و کانسپچوال آرت» بازدید کرد.

عبادرضا اسلامی‌کولایی، رئیس موزه هنرهای معاصر تهران، در این دیدار، با اشاره به گنجینه ارزشمند آثار خارجی و ایرانی و جایگاه بین‌المللی موزه هنرهای معاصر تهران، گفت: موزه هنرهای معاصر تهران ظرفیت‌های مناسبی برای برگزاری نشست‌های تخصصی و پژوهشی، کارگاه‌ها و نمایشگاه‌های آموزشی و پژوهشی با همکاری فرهنگستان هنر دارد.

همچنین، دو طرف در ادامه بر همکاری و تعامل در زمینه تقویت برنامه‌های آموزشی و پژوهشی موزه هنرهای معاصر تهران و فرهنگستان هنر تأکید کردند.

در این دیدار، منیژه کنگرانی، معاون پژوهشی و هنری فرهنگستان هنر؛ علی تقوی، رئیس پژوهشکده هنر؛ ناهید عبدی، مدیر پایش و ارزیابی سیاست‌های آموزش هنر؛ عبدالرحیم فیروززاده، مدیر حوزه ریاست، بین‌الملل و روابط‌عمومی فرهنگستان هنر؛ و محسن سلیمانی، سرپرست مؤسسه فرهنگی‌هنری صبا؛ حضور داشتند.

 

زمان انتشار: شنبه ١٢ شهريور ١٤٠١ - ١١:١٨ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

مؤسسات تابعه

پژوهشکده هنر
مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری
مؤسسه فرهنگی هنری صبا


پیوندها

فرهنگستان‌های ایران
دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها
مؤسسات پژوهشی
یاد استاد
پورتال قدیم

تماس با ما

ساختمان مرکزی : تهران- خیابان ولیعصر، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره 1552
كدپستي : 1416953613
تلفن : 5 - 66954200 دورنگار : 66951167
رایانامه : honar@honar.ac.ir

کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.