تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > بررسی پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی هنر


در نشست تخصصی فرهنگستان هنر مورد بحث و بررسی قرار گرفت:
بررسی پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی هنر

 

در نشست معاونت پژوهشی و هنری فرهنگستان هنر با رؤسا و معاونان آموزشی دانشگاه‌های هنرِ کشور، شیوه‌های پذیرش دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی هنر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در نشست معاونت پژوهشی و هنری فرهنگستان هنر با رؤسا و معاونان آموزشی دانشگاه‌های هنرِ کشور، شیوه‌های پذیرش دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی هنر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، نخستین نشست «بررسی شیوه پذیرش دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی هنر» به همت مدیریت تحقیقات توسعه‏ای در آموزش هنر، معاونت پژوهشی و هنری این فرهنگستان در روز یکشنبه، 7 آذرماه 1400، برگزار شد. در این نشست تخصصی، درباره زوایای مختلف شیوه پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی هنر بحث و تبادل نظر شد. این جلسه به طور اخص بر وضعیت‌‍شناسی و آسیب‌شناسی شیوه فعلی جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد رشته‏های هنر متمرکز بود و وضعیت فعلی مورد نقد و بررسی کارشناسی قرار گرفت. این جلسات با هدف تدوین پیشنهادات اجرایی در جهت اصلاح و ارتقاء شیوه پذیرش دانشجو در رشته هنر ادامه خواهد داشت.

گفتنی است این جلسه با حضور بهمن نامورمطلق، رئیس فرهنگستان هنر؛ حسن سلطانی، رئیس دانشگاه هنر؛ مجید سرسنگی، رییس کارگروه تخصصی هنر در شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم؛ مهدی محمدزاده، معاون آموزشی و نوآوری دانشگاه هنر تبریز؛ مهرناز آزادی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه هنر اصفهان؛ سجاد باغبان‌ماهر، عضو هیئت‌علمی دانشگاه هنر اصفهان؛ منیژه کنگرانی، معاون پژوهشی و هنری فرهنگستان هنر و ناهید عبدی مدیر تحقیقات توسعه‏ای در آموزش هنر و جمعی از مدیران فرهنگستان برگزار شد.

گزارش تصویری نشست را اینجا ببینید.

 

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ٩ آذر ١٤٠٠ - ١٨:١١ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.