تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > «كيست اهل كجاست فرشچيان» منتشر شد


«كيست اهل كجاست فرشچيان» منتشر شد

مجموعه شعر «كيست اهل كجاست فرشچيان» به همت موسسه تأليف، ترجمه و نشر آثار هنري(متن) وابسته به فرهنگستان هنر در نمايشگاه كتاب امسال، عرضه مي‌شود.
 
 

مجموعه شعر «كيست اهل كجاست فرشچيان» به همت موسسه تأليف، ترجمه و نشر آثار هنري(متن) وابسته به فرهنگستان هنر در نمايشگاه كتاب امسال، عرضه مي‌شود. 

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، مجموعه شعر «كيست اهل كجاست فرشچيان» به كوشش «بابك نبي» و با مقدمه «محمدعلي معلم دامغاني» در موسسه تأليف، ترجمه و نشر آثار هنري(متن) وابسته به فرهنگستان هنر منتشر شد و در نمايشگاه كتاب امسال، به دست علاقه‌مندان مي‌رسد.

«محمدعلي معلم دامغاني»، رياست فرهنگستان هنر، در مقدمه اين كتاب آورده است:

«حقاً كه استاد محمود فرشچيان همان است كه حوالت به ديدار او و آثار او رفته است. محمود فرشچيان در يك كلمه نگارگر بهشت خداي متعال در زمين سوخته است. او طرح را چنان مي‌شناسد و محاكات مي‌كند كه جز به قوه ولايت چنين هنري نمي‌توان و سِحر رنگ‌ها و تاثير آنها را به مصابتي مي‌شناسد كه حقيقت در عالم طبيعت طرح‌هاي خود را با آن رنگ‌ها آراسته است.»

مجموعه شعر «كيست اهل كجاست فرشچيان»، متشكل از اشعار شاعران سراسر ايران در پاس‌داشت مقام هنري استاد محمود فرشچيان،  با شمارگان 1000 نسخه، در 82 صفحه به قيمت 115000ريال توسط مؤسسه تأليف، ترجمه و نشر آثار هنري(متن) عرضه مي‌شود. علاقه‌مندان مي‌توانند اين كتاب را از غرفه انتشارات فرهنگستان هنر، در سي‌امين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران، با تخفيف ويژه تهيه نمايند.

 

براي اطلاع از اخبار فرهنگستان هنر به كانال ما در تلگرام بپيونديد: https://telegram.me/artacademy

 

زمان انتشار: شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٦ - ١١:٣٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.