اخبار > «نظریه‌های شرقی و آسیایی هنر» بررسي مي‌شود


گام ششم از سلسله درسگفتارهای نظریه و نقد هنر:
«نظریه‌های شرقی و آسیایی هنر» بررسي مي‌شود

 

پژوهشكده هنر ششمین درسگفتار نظريه و نقد هنر را با عنوان «نظریه‌های شرقی و آسیایی هنر» روز سه‌شنبه ۲۱ شهریور ماه برگزار می‌كند.

پژوهشكده هنر ششمین درس‌گفتار نظريه و نقد هنر را با عنوان «نظریه‌های شرقی و آسیایی هنر» روز سه‌شنبه ۲۱ شهریور ماه برگزار می‌كند.
 
به گزارش روابط عمومی پژوهشكده هنر وابسته به فرهنگستان هنر، در این درس‌گفتار كه به همت گروه نظریه و نقد هنر این پژو​هشكده برگزار می‌شود، سید صالح طباطبایی، پژوهشگر، مترجم و نویسنده حوزه‌های تاریخ و نقد هنر با موضوع «نظریه‌های شرقی و آسیایی هنر» سخنرانی می‌كند.
 
هدف از برگزاری این درس‌گفتارها بررسی گام به گام مسائل مهم حوزه نظریه، فرا نقد و نقد هنر، تبیین پارادایم‌ها و رویكردهای نظریه و نقد در هنر، و بازاندیشی مفاهیم و چالش‌­های معطوف به این حوزه از مطالعات نظری هنر است. در هر نشست پس از ارائه بحث، به تناسب موضوع، کتاب‌ها و مقالات مهم مرتبط با مباحث از سوی سخنرانان معرفی خواهد شد.
 
مخاطبان این درس‌گفتارها پژوهشگران، مدرسان و دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی كلیه رشته‌ها و گرایش‌های هنر و حوزه‌های میا‌‌ن‌­رشته‌­ای مرتبط می‌باشد.
 
این درس‌گفتار روز سه شنبه ۲۱ شهریور ماه ۹۶ از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در محل پژوهشکده هنر به نشانی تهران، خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از خیابان امام خمینی(ره)، نبش کوچه شهید حسن سخنور، شماره ۲۹ برگزار خواهد شد.
 
حضور در این درس‌گفتار برای كلیه علاقه‌مندان آزاد است.
 
 

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٦ - ٠٩:٠٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج