اخبار > سلسله «درس‌گفتارهای تخصصی نظریه و نقد هنر» برگزار مي‌شود


سلسله «درس‌گفتارهای تخصصی نظریه و نقد هنر» برگزار مي‌شود

 

پژوهشكده هنر، «سلسله درس‌گفتارهای تخصصی نظریه و نقد هنر» را با حضور صاحب‌نظران و متخصصان حوزه‌های هنر و علوم انسانی برگزار می‌كند.

پژوهشكده هنر وابسته به فرهنگستان هنر «سلسله درسگفتارهای تخصصی نظریه و نقد هنر» را با حضور صاحب‌نظران و متخصصان حوزه‌های هنر و علوم انسانی برگزار می‌كند.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، هدف از برگزاری این درسگفتارها بررسی گام به گام مسائل مهم حوزه نظریه، فرانقد و نقد هنر، تبیین پارادایم‌ها و رویكردهای نظریه و نقد در هنر و بازاندیشی مفاهیم و چالش‌­های معطوف به این حوزه از مطالعات نظری هنر است. در هر نشست پس از ارائه بحث، به تناسب موضوع، کتاب‌ها و مقالات مهم مرتبط با مباحث از سوی سخنرانان معرفی خواهد شد.

به نقل از پژوهشكده هنر، مخاطبان این درسگفتارها پژوهشگران، مدرسان و دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی كلیه رشته‌ها و گرایش‌های هنر و حوزه‌های میا‌‌ن‌­رشته‌­ای مرتبط است.

عنوان گام نخست از این درسگفتارها «چیستی نظریه و چگونگی نظریه‌­پردازی» است كه سعید زیباكلام دانشیار دانشگاه تهران، به ارائه آن مي‌پردازد.

این نشست روز سه‌شنبه 7 دي‌ماه، ساعت ۱۵ تا ۱۷، در محل پژوهشکده هنر به نشانی تهران، خیابان ولی‌عصر(عج)، بالاتر از تقاطع امام خمینی(ره)، نبش کوچه شهید حسن سخنور، شماره ۲۹ برگزار مي‌شود.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۲-۶۶۹۵۶۱۹۰ تماس بگيرند.

 

براي اطلاع از اخبار فرهنگستان هنر به كانال ما در تلگرام بپيونديد: https://telegram.me/artacademy

 

 

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٥ - ١٢:١٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج