تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > مجموعه مقالات همایش هنر و بیماری‌های فراگیر: هنر/کرونا منتشر شد


مجموعه مقالات همایش هنر و بیماری‌های فراگیر: هنر/کرونا منتشر شد

 

کتاب مجموعه مقالات همایش هنر و بیماری‌های فراگیر: هنر/کرونا را پژوهشکده هنر منتشر کرد.

کتاب مجموعه مقالات همایش هنر و بیماری‌های فراگیر: هنر/کرونا را پژوهشکده هنر منتشر کرد.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، کتاب مجموعه مقالات همایش هنر و بیماری‌های فراگیر: هنر/کرونا به کوشش عبدالحسین لاله را پژوهشکده هنرِ فرهنگستان هنر منتشر کرد.
این کتاب شامل هفده مقاله برگزیده همایش «هنر و بیماری‌های فراگیر: هنر/کرونا» است. بعضی از عناوین مقالات گردآمده در این مجموعه عبارت است از: «کرونا و بازاندیشی در گفتمان میراث فرهنگی» از نعمت‌الله فاضلی؛ «نقش پژوهش در آگاهی‌بخشی جمعی از طریق هنر» از رضا افهمی؛ «کرونا و گذار از ابرقهرمان خیالی به قهرمانان واقعی» از بهمن نامورمطلق و پریسا علیخانی؛ «پرفورمنس‌های زنده فرهنگی در مواجهه با ویروس کووید 19» از شهاب پازوکی؛ «فروپاشی آخرین فراروایت؛ کرونا، و جامعه مصرفی» از مینا محمدی‌وکیل و حسن بلخاری‌قهی؛ «تبیین کارکرد نوین موسیقی در دوران کرونا با بهر‌ه‌گیری از هوش مصنوعی» از عاطفه برومندان؛ «کرونا و چرخش زیبایی‌شناسی: غایتمندی هنر در قرنطینگی بدون غایت» از فتانه محمودی و سعید اخوانی و... .
مجموعه مقالات همایش هنر و بیماری‌های فراگیر: هنر/کرونا با شمارگان ۵۰۰ نسخه در ۳۴۳ صفحه منتشر شده است. علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند به کتاب‌فروشی فرهنگستان هنر، به نشانی خیابان ولیعصر، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره ۱۵۵۰ مراجعه کنند.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٩ - ١٤:٠١ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.