• سه شنبه ٠٢ مرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > پیام تبریک رئیس فرهنگستان هنر به سیدمحمدرضا حسینی‌بهشتی و مهدی صحراگرد


پیام تبریک رئیس فرهنگستان هنر به سیدمحمدرضا حسینی‌بهشتی و مهدی صحراگرد

 

رئیس فرهنگستان هنر در پیامی به مؤلفان دو کتاب برگزیده و شایسته تقدیر سی‌ونهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

 

رئیس فرهنگستان هنر در پیامی به مؤلفان دو کتاب برگزیده و شایسته تقدیر سی‌ونهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، بهمن نامورمطلق، رئیس این فرهنگستان، در پیامی، برگزیده و شایسته تقدیر شدن دو کتاب سیدمحمدرضا حسینی‌بهشتی و مهدی صحراگرد در سی‌ونهمین دوره جایزه کتاب سال را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

 

سی‌ونهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران برای فرهنگستان هنر بسیار مبارک و میمون است. برگزیده‌شدن کتاب پرسش وجود: برگردان و شرح درآمدِ وجود و زمان مارتین هایدگر، اثر گران‌سنگ آقای سیدمحمدرضا حسینی‌بهشتی، عضو پیوسته فرهنگستان هنر، و همچنین شایسته تقدیر شناخته‌شدن کتابی از انتشارات این فرهنگستان، با عنوان سطر مستور؛ تاریخ و سبک‌شناسی کوفی شرقی، اثر ارزشمند مهدی صحراگرد، مایه مباهات و افتخار است. این برگزیده‌شدن را به پژوهشگران گران‌قدر تبریک و تهنیت می‌گویم و برای آنان از درگاه خداوند متعال، توفیق روزافزون در تألیف و تصنیف و نشر دیگر آثار پژوهشی مسئلت می‌کنم.

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٢٥ اسفند ١٤٠٠ - ١٥:٠٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;