• دوشنبه ٠٤ تير ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > «هایریم مشاهیر ایران» به «صبا» می آید


«هایریم مشاهیر ایران» به «صبا» می آید

 

دومین نمایشگاه «های لایت ها و ریم لایت ها» با ارائه نمایی نو از چهره های مشاهیر ایران بروایت شاگردان «استاد داریوش محمدخانی» در صبا برگزار می شود.

دومین نمایشگاه «های لایت ها و ریم لایت ها» با ارائه نمایی نو از چهره های مشاهیر ایران بروایت شاگردان «استاد داریوش محمدخانی» در صبا برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- این نمایشگاه که با مشارکت «گروه عکاسان ایرانی اهوراهور» به عنوان دومین حلقه از نمایشگاههای «های لایت‌ها و ریم لایت‌ها» با هدف معرفی سبک جدید عکاسی شرقی برگزار می شود شامل ۸۳ اثر از ۲۸ هنرمند است که به اهتمام داریوش محمدخانی چهره برجسته و نوآور عکاسی جدید و با حضور شاگردان این هنرمند ارائه می گردد.

بزرگانی از تبار هنر ایران از جمله: استاد غلامحسین امیرخانی، استاد محمدرضا شجریان، استاد شهریار روحانی، و... از نام آورانی هستند که در این مجموعه به شیوه های نوین و خلاقه: های لایت و ریم لایت، چهره پردازی شده اند.

 

«هایریم مشاهیر ایران» با به نمایش گذاشتن منظری چشمگیر و مجموعه ای گسترده از تازه ترین خلاقیت‌ها و شگردهای تکنیک و بیان و نوآوری‌های بصری نسل جوان عکاسان ایرانی، جمعه ۲۰ خرداد ساعت ۱۶ الی ۲۰ طی آیینی با حضور علاقمندان در نگارخانه استاد فرشچیان گشایش یافته و تا ۳۰ خرداد همه روزه از ۱۰ الی ۱۸ میزبان عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.

 
 
 

زمان انتشار: پنج شنبه ١٩ خرداد ١٤٠١ - ١٧:٠٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;