• پنج شنبه ٣١ خرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > «حسين انتظامي» معاون مطبوعاتي وزير ارشاد شد


«حسين انتظامي» معاون مطبوعاتي وزير ارشاد شد

 

عضو گروه چند رسانه ای فرهنگستان هنر، طی حکمی از سوی علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌عنوان معاون مطبوعاتی این وزارتخانه منصوب شد.

عضو  گروه چند رسانه ای فرهنگستان هنر، طی حکمی از سوی علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌عنوان معاون مطبوعاتی این وزارتخانه منصوب شد.

حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌شرح ذیل است:

«نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی در حوزه مطبوعات و رسانه‌های عمومی و شناختی که اینجانب از توانایی‌های مدیریتی شما دارم به‌موجب این حکم به سمت «معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی» منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های موجود و نیروهای کارآمد رسانه‌ای در گسترش فعالیت‌های خبری و اطلاع‌رسانی، حمایت مادی و معنوی از مطبوعات و اصحاب رسانه و تشکل‌های صنفی، تأمین آزادی‌های مطبوعاتی در چارچوب قانون، شکوفایی مطبوعات و نشریات داخلی و نظارت بر عملکرد رسانه‌ای خارجی موفق و مؤید باشید».

از سوابق دکترانتظامی علاوه بر عضويت در گروه چند رسانه ای فرهنگستان هنر می توان به اين موارد  اشاره کرد: نماينده مديران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات، مدیرعامل همشهری، مدیرمسئول جامجم، سخنگوی شورای عالی امنیت ملی، عضو هیئت منصفه مطبوعات، عضو هیئت مدیره انتشارات سروش، بنیاد اندیشه اسلامی، خانه روزنامهنگاران جوان نیز اشاره کرد.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ١٩ شهريور ١٣٩٢ - ١٥:٠٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;