• دوشنبه ٠٤ تير ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > آثار و انديشه‌هاي اكبر رادي بررسي مي شود


آثار و انديشه‌هاي اكبر رادي بررسي مي شود

 

نشست تخصصي-پژوهشي «تحليل و بررسي آثار و انديشه‌هاي اكبر رادي»، نمايش‌نامه‌نويس نامي ‌معاصر، برگزار مي‌شود. به گزارش روابط عمومي‌فرهنگستان هنر، اين نشست توسط مركز هنرپژوهي نقش جهان فرهنگستان هنر با همكاري مؤسسه فرهنگي و هنري آسمان و گروه تخصصي ادبيات و ادبيات نمايشي و با حضور جمعي از مسئولان و متوليان فرهنگ و چهره‌هاي فرهيخته و شاخص ادبي و هنري كشور، دوم اسفند ماه سال جاري در مركز هنرپژوهي نقش جهان از ساعت 30: 16 تا 30: 18 برگزار مي‌شود.

 نشست تخصصي-پژوهشي «تحليل و بررسي آثار و انديشه‌هاي اكبر رادي»، نمايش‌نامه‌نويس نامي ‌معاصر، برگزار مي‌شود.


به گزارش روابط عمومي‌فرهنگستان هنر، اين نشست توسط مركز هنرپژوهي نقش جهان فرهنگستان هنر با همكاري مؤسسه فرهنگي و هنري آسمان و گروه تخصصي ادبيات و ادبيات نمايشي و با حضور جمعي از مسئولان و متوليان فرهنگ و چهره‌هاي فرهيخته و شاخص ادبي و هنري كشور، دوم اسفند ماه سال جاري در مركز هنرپژوهي نقش جهان از ساعت 30: 16 تا 30: 18 برگزار مي‌شود.

در اين نشست سخنراناني چون دكتر قطب الدين صادقي، دكتر بهزاد قادري، صدرالدين شجره، دكتر عطاء الله كوپال و ‌هادي مرزبان، با ارائه مقاله به تحليل و بررسي شخصيت، آثار، آرا و افكار استاد اكبر رادي به عنوان يك نويسنده حرفه‌اي با دغدغه‌هاي اجتماعي-انتقادي مي‌پردازند.

موضوع مقاله‌هاي سخنرانان نشست به زودي اعلام مي‌شود.

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٢٧ بهمن ١٣٨٦ - ١٤:١٨ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;