تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > کتاب «عناصر طراحی» اثر گیل گریت هانا و ترجمه شعبانعلی قربانی منتشر شد


کتاب «عناصر طراحی» اثر گیل گریت هانا و ترجمه شعبانعلی قربانی منتشر شد

 

انتشارات فرهنگستان هنر، کتاب «عناصر طراحی "رووینا رید کاستلو" و ساختار روابط بصری»؛ نوشته گیل گریت هانا و ترجمه شعبانعلی قربانی را منتشر کرد.

انتشارات فرهنگستان هنر، کتاب «عناصر طراحی "رووینا رید کاستلو" و ساختار روابط بصری»؛ نوشته گیل گریت هانا و ترجمه شعبانعلی قربانی را منتشر کرد.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، کتاب «عناصر طراحی» نوشته گیل گریت هانا و ترجمه شعبانعلی قربانی، عضو هیئت علمی دانشگاه هنر اصفهان، را مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری (متن) منتشر کرد. این کتاب در  هفت فصل شامل: زندگی‌نامه کاستلو، مبانی حجم، مطالعات پیشرفته در فرم، مطالعات درباره فضا، پیشرفت و توسعه، کارهای حرفه‌ای و پروژه‌های دانشجویی به چاپ رسیده است.

در مقدمه مترجم آمده است: «عناصر طراحی کتابی است موجز، آموزنده و بسیار ارزشمند برای طراحان، اساتید و دانشجویان. به عنوان کتابی دربارۀ مبانی، این اثر دربردارندۀ مجموعه‌ای از مباحث و تمرینات است که خواننده را از مراحل ابتدایی کار با فرم‌های ساده تا خلق راه‌حل‌های پیچیده برای مسائل مشکل طراحی راهنمایی می‌کند. به عنوان تفسیری بر ارتباطات بصری و فرمی موجود در طراحی، این کتاب درس‌های لازم را برای درک بهتر فرم و فضا و مبانی ارتباطات بصری طراحی سه‌بعدی به خواننده می‌آموزد. رووینا رید کاستلو به مدت سی سال به تدریس عناصر طراحی و ساختار روابط بصری در دانشگاه پرات نیویورک اشتغال داشت. او در آنجا برنامه‌ای آموزشی تهیه و تدوین کرد که به عنوان درس مبانی در بسیاری از کلاس‌های طراحی در دانشگاه‌های سراسر دنیا به کار گرفته شد.»

کتاب «عناصر طراحی» را مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری (متن) در 272 صفحه و شمارگان 1000 نسخه در بهای 69000 تومان، روانه بازار کتاب کرده است. علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند به نشانی خیابان ولیعصر(عج)، نرسیده به تقاطع خیابان طالقانی، شماره 1550، کتابفروشی فرهنگستان هنر، مراجعه یا از طریق فروشگاه اینترنتی موسسه متن به نشانی matn.honar.ac.ir نسبت به خرید آن اقدام کنند.

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٩ - ١٢:١٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.