صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > موزه فلسطین میزبان نمایشگاه پوستر پایداری


 
  موزه فلسطین میزبان نمایشگاه پوستر پایداری
 

نمایشگاه پوستر پایداری، روز یکشنبه با گشایش خود در موزه فلسطین، مفهوم مقاومت و پایداری را، در پوسترهای هنرمندان این عرصه به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارش روابط عمومي موزه هنرهای معاصر فلسطین وابسته به فرهنگستان هنر، نمایشگاه پوستر پایداری روز یکشنبه در موزه هنرهای معاصر فلسطین گشایش خواهد یافت. این نمایشگاه که شامل 80 پوستر از 79 هنرمند طراح پوستر و گرافیک است، کار خود را با هدف شناسایی و معرفی قابلیت‌ها و استعدادهای هنرمندان جوان و خلاق در این عرصه شروع مي‌كند. در ضمن اين نمايشگاه با توسعه و ترویج هنر مقاومت در گرافیک، ایجاد زمینه آشنایی عموم مردم با تجلی تصویری و بیان هنری فرهنگ مقاومت به عنوان یک ارزش، آرمان و باور ملی و حماسی و ایجاد بستر و فضایی جهت حضور و مشارکت هم‌زمان استادان صاحب نام در عرصه گرافیک و پوستر، در کنار نسل جوان در آفریدن آثاری با مضمون مقاومت و پایداری، آغاز خواهد کرد.

این نمایشگاه با همکاری فرهنگسرای پایداری، به‌طور هم‌زمان در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) نیز گشایش خواهد یافت. گفتنی است در پایان نمایشگاه، هم‌زمان با مراسم اختتامیه و معرفی و اهدای جوایز برگزیدگان این نمایشگاه، مجموعه پوسترهای برگزیده، به عنوان مجموعه‌ای قابل اعتنا و مرجع در تجلی بصری و زیبایی شناسانه، اندیشه و مفهوم پایداری و نیز مجموعه مقالات ارائه شده در بخش پژوهشی این نمایشگاه، در راستای تقویت مبانی نظری فرهنگ مقاومت، انتشار می یابد.

این نمایشگاه روز یکشنبه ، اول مهر ماه ، رأس ساعت 18 ، افتتاح می‌شود و تا 3 آبان ماه، پذیرای عموم علاقه‌مندان خواهد بود.

 

   زمان انتشار: شنبه ٣١ شهريور ١٣٨٦ - ١٣:٥٨ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.