تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > حماسه حسینی در آیینه خیال


  در رواق هنر فرهنگستان هنر برگزار می‌شود:
  حماسه حسینی در آیینه خیال
 

کارگاه نقاشی قهوه‌خانه‌ای «حماسه حسینی در آیینه خیال» در رواق هنر فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، هم‌زمان با ایام اربعین حسینی معاونت علمی و پژوهشی فرهنگستان هنر در نظر دارد، کارگاه «حماسه حسینی در آیینه خیال» را با حضور اساتید نقاشی خیالی‌نگاری(قهوه‌خانه‌ای) و هنرمندان علاقه‌مند به مدت پنج روز در رواق هنر برگزار کند.
در این ورکشاپ هنری استاد میرزا علی شفایی، استاد محمدرضا پور فرزانه، استاد عبدالله رحیمی، استاد محمدرضا حسینی، مصطفی محب اسلام، زهرا دستمالچی، شقایق جزایری و مهدی طالعی‌نیا از ادامه دهندگان مکتب نقاشی قهوه‌خانه‌ای به خلق اثر با مضامین قیام عاشورا و اربعین حسینی و مفاهیم دینی و مذهبی می‌پردازند.
کارگاه «حماسه حسینی در آیینه خیال» از چهارشنبه 2 آبان ساعت 9 صبح آغار به کار می‌کند و اساتید به طراحی، زیر‌سازی اثر، رنگ‌آمیزی، پرداز و...یک تابلوی هنری می‌‌پردازند و علاقه‌مندان می‌توانند از نزدیک با مراحل خلق اثر آشنا شوند.
این کارگاه از 2 تا 7 آبان در رواق هنر واقع در خیابان ولی‌عصر، قبل از تقاطع خیابان آیت الله طالقانی، پلاک 1552 برگزار می‌شود و هر روز به جز جمعه، از ساعت 9 تا 12 و 14 تا 17 در رواق هنر پذیرای علاقه مندان است.
شایان ذکر است با آغاز برگزاری کارگاه نقاشی قهوه‌خانه‌ای"حماسه حسینی در آیینه خیال" درهای رواق هنر فرهنگستان هنر به روی علاقه‌مندان گشوده می‌شود و پس از آن نیز، رواق هنر همه روزه پذیرای هنرمندان و شهروندان است.

 

   زمان انتشار: دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧ - ١٤:٣٨ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.