تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > کتاب «اصالت اجرا در موسیقی» تجدید چاپ شد


 
  کتاب «اصالت اجرا در موسیقی» تجدید چاپ شد
 

 کتاب اصالت اجرا در موسیقی جلد، پنجم مجموعه مقالات مسائل هنر و زیبایی شناسی معاصر، نوشته استیون دیویس و جیمز اُ. یانگ با ترجمه مسعود قاسمیان، در مؤسسه متن به چاپ دوم رسید.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، اصالت اجرا در موسیقی و مفهوم اجرای اصیل برگردان بخش دوم از کتاب چند‌ و چون در هنر: مباحث فلسفی امروز و پنجمین شماره از مجموعه‌ مقالات مسائل هنر و زیبایی‌شناسی معاصر است که به‌ همت مؤسسه متن فرهنگستان هنر منتشر شده­است. مقصود از گردآوری متن‌های خواندنی این مجموعه آن بوده که برخی از مباحث مطرح در زیبایی‌شناسی فلسفی امروز به‌ سیاقی ارائه شوند که دانشجو یا پژوهنده از رهگذر طرح آنها بتواند خود را درگیر این مباحث و یکی از شرکت‌کنندگان فعال آنها بداند. مقاله‌ها طیف گسترده‌ای از دیدگاه‌های مربوط به فلسفه و هنر را پوشش می‌دهند. کتاب حاضر شامل دو بخش است: 1. اصالت اجرا در موسیقی؛ 2. مفهوم اجرای اصیل. همچنین این کتاب دارای یک مقدمه تحلیلی، واژه‌نامۀ تخصصی و نمایه است.

چاپ دوم کتاب اصالت اجرا در موسیقی در شمارگان 2000 نسخه، در 90 صفحه و بهای 4 هزار تومان توسط مؤسسه متن منتشر شد.

علاقه‌مندان مي‌توانند اين كتاب را از كتاب‌فروشي فرهنگستان هنر به نشاني خيابان وليعصر(عج)، پايين‌تر از چهارراه طالقاني، شماره 1550 تهيه نمايند

 

 

   زمان انتشار: شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦ - ١٢:٢٤ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.