تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > تسليت درگذشت صدابردار پيشكسوت استاد ناصر فرهودي


  پيام مهندس هيربد حسيني مدير استوديوي فرهنگستان هنر
  تسليت درگذشت صدابردار پيشكسوت استاد ناصر فرهودي
 

پيام مهندس هيربد حسيني مدير استوديوي فرهنگستان هنر
در خصوص درگذشت صدابردار پيشكسوت استاد ناصر فرهودي


استاد بزرگوار ، هنرمند فرهيخته
ناصر خان فرهودي

در اين روزهاي گرم ، به ناچار دستان گرمت را رها كرديم .دستاني كه بيش از چهار دهه در خدمت قلب هنر اين مرز و بوم بود . امروز دستان خاكيت را به خاك سپرديم تا روح بزرگت بتواند خود را به سوي ابديت جاري كند .
هنوز نمي دانم من و همكارانم توان ادامه دادن راه تورا داريم يا نه ! چرا كه اين راه بسيار دشوار است .
راهي پر از درك و ادراك ، راهي پر از صبر و شكيبايي ...
استاد بزرگوار، ما موسيقي را مي شنويم ولي تو موسيقي را حس مي كردي ، هنوز بعد از گذشت 16 سال كار در اين حرفه توانش را پيدا نكردم تا به چنين دركي از موسيقي برسم .
چرا كه تو قلبت وسيع بود ، به وسعت تمام آن نتهايي كه به قلبت راه ميدادي . ولي چه كنيم كه قلب كوچك روزگار به سعه صدرت حسد ورزيد تا جايي كه آن قلب مهربان در ادامه راه باز ايستاد .
ناصر خان اين را بدان كه من و تمام صدابرداران هم نسل من تو را فراموش نخواهيم كرد و هميشه اسطوره ما خواهي ماند . اگر تو نبودي راهي هم براي ورود ما به اين عرصه پيدا نمي شد .
در آن روزهاي نوجواني ، وقتي به محضر شما ميرسيدم ، با رفتارت به من مي آموختي كه صبور باشم پس به ناچار اكنون هم صبوري پيشه خواهم كرد .
من هميشه سعي كردم اخلاق حرفه اي را از تو بياموزم ، نمي دانم چقدر در اين امر موفق بوده ام ؟ ولي بزرگترين پندي كه از شما گرفتم اين بود كه در كار هيچكسي دخالت نكنم . پس اينك هم نمي توانم در كار روزگار دخالت و از اين نامهرباني شكايت كنم .
مطمئنم جايي كه رفتي آرامش خيال برايت به ارمغان دارد و بدان كه قلب ايستاده ات باز شروع به تپيدن ميكند و آرامشي در رگهايت جاري مي سازد .

و در آخر براي دوست دوران نوجوانيم ميلاد عزيز :
ميلاد عزيزم بدان كه تنها نيستي و اميدوارم بعد از عبور از اين دوران سخت ، كارت را با قدرت بيشتري ادامه بدهي چرا كه با اين كار روح پدرت سرشار از شادي و شعف خواهد بود .
از خداوند براي تو و خانواده محترمت آرزوي صبر ميكنم .

عضو كوچكي از جامعه صدابرداران
هيربد حسيني
16/5/96


 

   زمان انتشار: دوشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٦ - ١٥:١٦ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.