صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > تلويزيون آثار هنرمندان موسيقي را مي​خرد


 
  تلويزيون آثار هنرمندان موسيقي را مي​خرد
 


به گزارش روابط عمومی مرکز موسیقی وسرود صداوسیما، حسین تقی پور ، ضمن اشاره به همكاري هاي اين مركز با دفتر موسيقي وزارت ارشاد گفت: ما به وزارت ارشاد اعلام كردیم كه می توانیم هنرمندانی را كه در زمینه موسیقی با ارشاد كار می كنند، حمایت كنیم و اگر كاری كه تولید می كنند با معیارهای رسانه تطابق داشته باشد، آن ها را گزینش كرده و برای پخش به شبكه ها می فرستیم.

رئيس مركز موسيقي و سرود صدا و سيما در ادامه افزود: اگر این آثار فاخر باشند، حتی می توانیم آن ها را در اداره كل كلیپ مركز موسیقی با تصویر پیوند بزنیم و برای پخش به شبكه های سیما بدهیم. گفتن این مطلب نیز ضروری است كه این امكان برای هنرمندان دیگر نیز فراهم شده، یعنی اگر هنرمندی در بخش خصوصی آلبومی تولید كرد كه با معیارهای موسیقی ما همخوانی و جذابیت های هنری داشته و برمبنای علمی ضبط شده باشد، حتی اگر یك تراك هم باشد، ما آن تراک را از هنرمند می خریم و در دستور كار تأمین موسیقی قرارمی دهیم.

وي همچنين تصريح كرد: باب فعالیت در اینجا برای همه هنرمندان این عرصه باز است؛ نخبه ها و خواص در هر ژانري كه كار كنند، چه موسیقی پاپ و چه سنتی، ما از آن ها استقبال می كنیم.

حسين تقي پور ادامه داد: موسیقی در تمام شئون زندگی فردی و اجتماعی مردم قرار دارد؛ از لالایی های مادران تا نغمه های كار؛ موسیقی های محلی كه بیش تر آن ها نغمه كار است و موسیقی سنتی از زمان های دور در فرهنگ ما بوده است.

رئيس مركز موسيقي صدا و سيما تاكيد كرد: موسیقی با جسم و جان مردم آمیخته شده و این بهترین بستر را برای انتقال پیام به ما فراهم می كند.دیگر اینكه برای بیدار كردن حافظه تاریخی و فرهنگی و تقویت آن موسیقی بهترین ابزار است. پس با توجه به استقبال مردم از این ابزار، ما باید از توانمندی و ظرفیت آن برای انتقال پیام به منظورایجاد جامعه ای سالم از آن بهره ببریم.


 

   زمان انتشار: چهارشنبه ٢٤ خرداد ١٣٩١ - ١٨:٠٩ | نسخه چاپي

خروج




کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.