صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > تنظیم فهرستی از موضوعات حوزه تجسمی و ارزیابی اولویت‌ها


  در نخستین جلسه گروه هنرهای تجسمی فرهنگستان هنر مطرح شد
  تنظیم فهرستی از موضوعات حوزه تجسمی و ارزیابی اولویت‌ها
 

در نخستین جلسه گروه هنرهای تجسمی فرهنگستان هنر، تنظیم فهرستی از موضوعات مختلف در حیطه تجسمی و ارزیابی اولویت‌ها در دستورکار قرارگرفت.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، در پی تشکیل گروه تخصصی هنرهای تجسمی فرهنگستان هنر، نخستین جلسه این گروه با حضور علیرضا اسماعیلی، سرپرست فرهنگستان هنر و همچنین مصطفی گودرزی، رئیس گروه هنرهای تجسمی و دیگر اعضای این گروه؛ محمد احصایی، جلال شباهنگی، مهدی حسینی، حبیب‌الله صادقی، زهرا رهبرنیا و نیز همراهی محمدرضا حسین‌خانی، رئیس موسسه صبا برگزار شد. 

در این جلسه، اعضای گروه تخصصی تجسمی فرهنگستان هنر، ضمن ابراز خرسندی از تشکیل مجدد این گروه و تاکید بر سعی و تلاش دوچندان مبنی بر بازگشت کاریزمای فرهنگستان هنر در سطح هنر کشور، نقطه‌نظرات خود را پیرامون موضوعات مختلف امروز جامعه تجسمی در حوزه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و اجرایی مطرح کردند.

تاثیرگذاری بیشتر فرهنگستان هنر در ساحت هنر کشور، فعال‌شدن دوسالانه‌های جهان اسلام، فعال‌شدن نشریات پژوهشی و بررسی آسیب‌های حوزه آموزش از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

در پایان این جلسه، به پیشنهاد رئیس گروه تجسمی و توافق اعضا، تنظیم فهرستی از موضوعات مختلف در حیطه تجسمی و همچنین مباحث میان‌رشته‌ای مرتبط با آن و سپس دسته‌بندی و ارزیابی اولویت‌ها به منظور بررسی و آسیب‌شناسی در دستورکار قرارگرفت.

 

 

   زمان انتشار: يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧ - ٠٩:٤٦ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.