صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > بازديد رئيس فرهنگستان هنر از مجموعه فرهنگ و ادبيات


 
  بازديد رئيس فرهنگستان هنر از مجموعه فرهنگ و ادبيات
 


رئيس فرهنگستان هنر، از مجموعه فرهنگ و ادبيات اين فرهنگستان بازديد و در نشست سياستگذاري آن به ارائه پيشنهادها و راهكارهاي موثر در حوزه فرهنگ و ادبيات پرداخت.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، مجموعه فرهنگ و ادبيات كه به تازگي بامديريت روزا ضرابي كارش را آغاز كرده، نشست سياستگذاري خود را با حضور رئيس و تني چند از مديران فرهنگستان هنر صبح دوشنبه 30 خرداد برگزار كرد.

در اين نشست روزا ضرابي به تشريح جزئيات فعاليت‌ها و پروژه‌هاي در حال انجام در اين مجموعه پرداخت. سپس استادمحمد علي معلم دامغاني، رئيس فرهنگستان هنر نظرات و راهكارهاي مناسب را براي پيشبرد اهداف اين مجموعه ارائه كرد.

بنا بر اين گزارش، گروه فرهنگ و ادبیات اين فرهنگستان با هدف تجمیع فعالیت‌های ادبی سازمان، تبدیل‌شدن به مرکزی برای پژوهش‌های حوزة ادبیات و فرهنگ و پرداختن به طرح‌های جامع کتابشناسی تشکیل و در مجموعه‌اي با همين عنوان آغاز به كاركرد.

این مجموعه بنا دارد تا با استفاده از کارشناسان، محققان و پژوهشگران حوزة فرهنگ و ادبیات به راهکارهای صحیح پژوهشی و کتابشناسی تعریف و تأییدشده توسط فرهنگستان هنر دست يافته و در این حوزه‌ها الگوسازی نمايد تا بتواند استانداردی مناسب، برای علاقه‌مندان این حوزه‌ها تدوین کند.

مجموعه فرهنگ و ادبیات فرهنگستان هنر در خيابان ولي عصر(عج)، جنب بوستان ساعی، شماره 2175 واقع شده است.


براي اطلاع از اخبار فرهنگستان هنر به كانال ما در تلگرام بپيونديد: https://telegram.me/artacademy

 

   زمان انتشار: يکشنبه ٦ تير ١٣٩٥ - ١٠:٢٧ | نسخه چاپي

خروج




کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.