صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > صبا اولين نمايشگاه تخصصي کتاب‌های هنري ايرا ن را كليد زد


 
  صبا اولين نمايشگاه تخصصي کتاب‌های هنري ايرا ن را كليد زد
 

 
با همكاري ناشران كتاب‌هاي فرهنگي و هنري، نمايشگاه تخصصي کتاب‌های هنري ايران، كه از مدت‌ها پيش بارها ضرورت آن توسط هنرمندان، صاحب‌نظران و دانشجويان مطرح شده بود، در محل اين مجموعه برپامي‌شود.

به گزارش روابط عمومي مؤسسه فرهنگي-هنري صبا وابسته به فرهنگستان هنر، مؤسسه فرهنگي-هنري صبا، ميزبان يك اتفاق تازه، در فضاي هنري ايران خواهد بود. برگزاري نمايشگاه تخصصي و تمركز بر كتاب‌هاي هنري در ايران، كه از مدت‌ها پيش مورد تقاضاي بسياري از اهالي فرهنگ و هنر اين سرزمين بود و ضرورت آن بارها و از طرق مختلف توسط هنرمندان مطرح شده بود، توسط مرکز نشر و تألیف و ترجمه کتب هنری فرهنگستان هنر و با همکاری بسیاری از ناشران كتاب‌هاي هنري ايران، صورت مي‌گيرد. اين نمايشگاه از دوشنبه 28 آبان تا 9 آذر، در نگارخانه‌های لرزاده و صبا برگزار مي‌شود.

از جمله ناشران شركت كننده در اين نمايشگاه مي‌توان از نشر نظر، ميردشتي، خانه فرهنگ و هنر گويا،‌ زرين و سيمين،‌ نگار،‌ كتاب آبان،‌ مارليك،‌ ملائك، ‌انجمن صنفي گرافيك، دانشگاه هنر،‌ موزه هنرهاي معاصر،‌ هفت رنگ و سازمان چاپ و انتشارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي نام برد.

گفتنی است این نمایشگاه روز دوشنبه، 28 آبان ماه، هم‌زمان با نمایشگاه هشتمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران، رأس ساعت 17 ، گشایش می‌یابد.

 

   زمان انتشار: شنبه ٢٦ آبان ١٣٨٦ - ١٠:٣٣ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.