تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > هم انديشي پديدارشناسي ميراث فرهنگي/مهلت ارسال آثار: 24 اسفند


 
  هم انديشي پديدارشناسي ميراث فرهنگي/مهلت ارسال آثار: 24 اسفند
 

هم انديشي «پديدارشناسي ميراث فرهنگي» با همکاري پژوهشکده هنر وابسته به فرهنگستان هنر و مرکز آموزش عالي ميراث فرهنگي در ارديبهشت ماه سال آينده برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، اين پژوهشکده با همکاري «مرکز آموزش عالي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري» در نظر دارد همانديشي «پديدارشناسي ميراث فرهنگي» را با هدف رشد و گسترش پژوهش هاي نظري در حوزة ميراث مادي و معنوي فرهنگي کشور در ارديبهشت ماه 1391 برگزار کند. 

پژوهشگران و محققان مي توانند در چارچوب محورهاي پژوهشي اين هم انديشي: پديدارشناسي ميراث فرهنگي (مفاهيم، مطالعة موردي موضوعات ميراث فرهنگي و موزه و پديدارشناسي) و حکمت هنر اسلامي و پديدارشناسي (نقد رويکرد تاريخگرا به هنر اسلامي و تحليل پديدارشناسي آثار هنر اسلامي) چکيده مقالات خود را حداکثر تا روز چهارشنبه 24 اسفندماه سال جاري به دبيرخانة علمي اين هم انديشي ارسال نمايند. 

بنا بر گزارش اين پژوهشكده، همزمان با اين هم انديشي دو کارگاه آموزشي «چيستي پديدارشناسي» و «آشنايي با تحليل پديدارشناسانة آثار فرهنگي» در پژوهشکده هنر برگزار خواهد شد. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بيشتر مي توانند به وب سايت اين هم انديشي به آدرس www.pshmiras.ir مراجعه نموده يا با شمارة 22815150 تماس بگيرند.

 

   زمان انتشار: سه شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٠ - ١١:٥٦ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.