تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > تشريح زمينه‌هاي پيدايش مکاتب هنري در پژوهشكده هنر


 
  تشريح زمينه‌هاي پيدايش مکاتب هنري در پژوهشكده هنر
 

پژوهشکدة هنر سلسله نشست‌هاي تخصصي «درآمدي بر زمينه‌هاي پيدايش مکاتب هنري» را با حضور دکتر "حسينعلي نوذري" از ابتداي اسفندماه سال‌جاري برگزار مي‌کند.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، اين پژوهشکده در نظر دارد سلسله‌نشست‌هاي "درآمدي بر زمينه‌هاي پيدايش مکاتب هنري" را با هدف بررسي و مطالعة زمينه‌هاي فلسفي، اجتماعي، فرهنگي و هنري پيدايش مکاتب هنري با حضور حسينعلي نوذري و طي يک دورة مقدماتي و دو دورة تکميلي از ابتداي اسفندماه سال‌جاري برگزار ‌کند.

در دورة مقدماتي اين سلسله نشست‌ها با عنوان "درآمدي بر زمينه‌هاي پيدايش مکاتب هنري" «حسينعلي‌نوذري» در سه جلسه دربارة زمينه‌هاي فلسفي، اجتماعي و فرهنگي پيدايش مکاتب هنري در روزهاي يکم، هشتم و پانزدهم اسفندماه از ساعت 16 تا 18 در محل پژوهشکدة هنر سخنراني مي‌كند.

بنا بر گزارش پژوهشکدة هنر، دوره‌هاي تکميلي اين سلسله‌نشست‌ها با موضوع مکاتب هنري پيش از قرن بيستم و پس از آن در دو بخش و از ارديبهشت‌ماه سال آينده برگزار خواهد شد. همچنين براساس برنامه‌ريزي انجام شده در پايان اين دوره‌ها كه با ظرفيت پذيرش محدود برگزار مي‌شود، به شركت‌كنندگان گواهي حضور در دوره اعطا خواهد شد. دانشجويان و هنرجويان رشته‌هاي هنري در اولويت پذيرش قرار دارند.

علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر و ثبت‌نام در اين دوره‌ها مي‌توانند از 24 تا 30 بهمن‌ماه ، از ساعت 9 الي 14 با پژوهشكدة هنر به شماره‌هاي 2-66956190 تماس حاصل نمايند.

 

   زمان انتشار: سه شنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٠ - ١٠:٣٢ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.