صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > نمایشگاه «همنشینی نقش‌ها» افتتاح شد


 
  نمایشگاه «همنشینی نقش‌ها» افتتاح شد
 

«گروه هنری ویولت»، نمایشگاه گروهی دیگری از نقاشی‌های هنرمندان جوان را در موزه فلسطین برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، «همنشینی نقش‌ها» عنوان تازه‌ترین نمایشگاه گروه هنری ویولت است که پنجشنبه 21 تیر در موزه هنرهای معاصر فلسطین گشایش یافت.

این مجموعه 45 اثر از 35 هنرمند را در طیف وسیعی از گرایش‌های هنری از گل و مرغ و نگارگری و نقاشی ایرانی تا طبیعت، چهره‌نگاری، رئال، هایپررئال، مدرن، انتزاعی و مفهومی به نمایش گذاشت. آثار ارائه شده در این نمایشگاه در قالب‌ها و تکنیک‌های متنوعی از رنگ روغن، گواش، آبرنگ، میکس مدیا، اکرلیک، کلاژ، آب مرکب ارائه شده است.

هنرمندان حاضر در «همنشینی نقش‌ها»؛ عمدتا دانش‌آموخته نقاشی و گرافیک بوده و عده‌ای از آنان شاگردان برجستۀ محمدباقر آقامیری و رحیم نوه سی هستند و خود، چندین سال است به صورت حرفه‌ای به تدریس نقاشی و نگارگری اشتغال دارند.

این نمایشگاه با گشودن منظری به خلاقیت نسل جوان هنرمند در گستره‌ای از امتداد سنت تا مدرن و از کهن‌ترین شیوه‌های نقاشی ایرانی تا مدرن‌ترین شکل بیان انتزاعی در نقاشی معاصر، تا 29 تیرماه در موزه هنرهای معاصر فلسطین میزبان علاقه‌مندان نوگرایی و ایده‌ها و افق‌های نو در نقاشی این نسل بود.

 

 

 

   زمان انتشار: چهارشنبه ٣ مرداد ١٣٩٧ - ١٣:٢٠ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.