صفحه اصلی آر اس اس ارتباط با ما    
تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > تهران گردي با رييس شوراي شهر در موزه فلسطين + تصاوير


 
  تهران گردي با رييس شوراي شهر در موزه فلسطين + تصاوير
 

احمد مسجد جامعي، رييس شوراي شهر تهران از نمايشگاه كاريكاتور غزه در موزه هنرهاي معاصر فلسطين ديدن كرد.
به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، احمد مسجد جامعي رئيس شوراي شهر تهران به همراه «صلاح زواوی» سفير فلسطين در ايران، «عظيم بابايي» شهردار منطقه 6 و چند تن از مديران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، ميراث فرهنگي و همچنين جمعي از فعالان عرصه حمايت از فلسطين، روز جمعه 31 مرداد از نمايشگاه «غزه از نگاه كاريكاتوريست‌هاي دنيا» بازديد كردند.
مسجد جامعي در اين ديدار با تاكيد بر آگاهي بخشي بيشتر مردم دنيا بر لزوم حمايت از مردم بي دفاع غزه تاكيد كرد و نقش هنرمندان را در نمايش عمق اين فجايع انساني پررنگ دانست.
نمايشگاه«غزه از نگاه كارتونيست‌هاي دنيا» با همكاري انجمن هنرهاي تجسمي انقلاب و دفاع مقدس و موزه هنرهاي معاصر فلسطين برپا شده است و شامل 80 كاريكاتور از كارتونيست‌هاي 20 كشور دنيا از برزيل، چين، كوبا، آلمان تا تركيه، لبنان، سوريه و هند از جمله شركت كنندگان به شمار مي‌روند كه شرايط مردم غزه و فلسطين را به تصوير كشيده است. همچنين آثاري از هنرمندان ايراني نيز در اين نمايشگاه به تماشا گذاشته شده است.
اين نمايشگاه، از 22 مرداد گشايش يافته و تا 6 شهريور ماه ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان مي‌‌توانند براي بازديد از اين نمايشگاه به نشاني ميدان فلسطين، خيابان برادران شهيد مظفر، تقاطع بزرگمهر، شماره 74، موزه هنرهاي معاصر فلسطين مراجعه كنند.
تصاوير اين بازديد را اينجـا كليك كنيد.

 

   زمان انتشار: شنبه ١ شهريور ١٣٩٣ - ١١:٢٨ | نسخه چاپي

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.